şükela:  tümü | bugün
 • doktorların 32 saat nasıl da yoğun nöbet tuttuklarını gösteren vlogu.
 • doktorların nöbeti ne için tuttuğunu bilmeyen gerizekalının açtığı başlıktır.
 • doktor hanım zaten vlog içerisinde göz kliniği olduğu için hastanın ayakta servise geldiğini belirtmiş. bu yüzden nispeten daha rahat bir nöbet rutini denilebilir ancak sonuç olarak bu bir nöbet ve sürekli olarak zihnen diri kalmanız gereken bir nöbet. acil vakalarda verilebilecek bir yanlış karar hastanın görme yetisinde kalıcı hasara sebep olabilir, görme yetisini kaybetmesine neden olabilir. ya da doğru ve hızlı müdahele ile hastanın gözü kurtarılabilir.

  yani kadın nöbette ne yapsın bir eli ile gözüne şarapnel giren adamın gözünü toplarken öteki eli ile lasik mi yapsın. millet olarak meslek boklamaya bayılıyoruz.
 • doktorluktan gelen para kesmemiş olacak ki youtube’u deneyen bir doktorun videosudur.
  aslında habere göre mümessillerle gayet de iyi para kazanabilirdi.
  (bkz: ilaç mümessilleri doktorları anlatıyor haberi)
 • göz asistanı olsam ben de böyle mutlu mutlu giderdim tabi nöbete :)) tam diyecektim siz bir de kadın doğumun nöbetlerini görün diye sevgili meslektaşım videonun sonunda belirtmiş zaten, hatta konuk olmak isterse kendisini bir nöbetimizde seve seve ağırlarız :)))
 • ya allah aşkına söyle bakalım ne için tutuyorlarmiş bi söyle ya.para için mi diyeceksin.para icin diyeceksen eğer yanlis hatirlamiyorsam 7 nöbetten fazlasina para ödenmiyor ve emin ol asistanlar ayda 7 den fazla nöbet tutuyor.gecen sene bir genel cerrahi asistani bölüme yeni bir asistan geldigi icin göbek atiyordu.çünkü aylik nöbet sayisi yanlis hatirlamiyorsam 15 ten 13 e dusecegi icin.para aldigi nobet sayisi kadar para almadan nobet tutuyordu adam.intörnler bile bazi aylarda 10 nobet tutuyor ve de para almiyorlar.
 • video kurgusunda soyadının hakkını vermesi gereken doktordur.

  biraz daha gayret deniz hanım.
  hayırlı işler. selametle.
 • bana aşırı derecede yapmacık gelen bir doktor gördüm videoda ve izlemeden kapattım. nöbetteki tüm doktorların allah yardımcısı olsun, işleri çok zor biliyorum.
 • kadıncağız sanki 32 saatlik nöbetten şikayet ediyormuş gibi yorumların geldiği başlık.

  yoğunluğun olduğu anları paylaşamaz hasta hakları gereği. işi gücü bitip ne yaptığını anlatmış, o kadar. ki çok da yoğun geçmediğini kendi söylüyor. derdiniz nedir? acildekiler ve servistekiler ölecek noktaya mı gelsin sen dr yoğunluktan başını kaldırmasın de diye?

  allah ilimlerini arttırsın. hepimizi de iyileri ve merhametlileri ile karşılaştırsın.