şükela:  tümü | bugün
 • göz asistanı olsam ben de böyle mutlu mutlu giderdim tabi nöbete :)) tam diyecektim siz bir de kadın doğumun nöbetlerini görün diye sevgili meslektaşım videonun sonunda belirtmiş zaten, hatta konuk olmak isterse kendisini bir nöbetimizde seve seve ağırlarız :)))
 • ya allah aşkına söyle bakalım ne için tutuyorlarmiş bi söyle ya.para için mi diyeceksin.para icin diyeceksen eğer yanlis hatirlamiyorsam 7 nöbetten fazlasina para ödenmiyor ve emin ol asistanlar ayda 7 den fazla nöbet tutuyor.gecen sene bir genel cerrahi asistani bölüme yeni bir asistan geldigi icin göbek atiyordu.çünkü aylik nöbet sayisi yanlis hatirlamiyorsam 15 ten 13 e dusecegi icin.para aldigi nobet sayisi kadar para almadan nobet tutuyordu adam.intörnler bile bazi aylarda 10 nobet tutuyor ve de para almiyorlar.
 • doktor hanım zaten vlog içerisinde göz kliniği olduğu için hastanın ayakta servise geldiğini belirtmiş. bu yüzden nispeten daha rahat bir nöbet rutini denilebilir ancak sonuç olarak bu bir nöbet ve sürekli olarak zihnen diri kalmanız gereken bir nöbet. acil vakalarda verilebilecek bir yanlış karar hastanın görme yetisinde kalıcı hasara sebep olabilir, görme yetisini kaybetmesine neden olabilir. ya da doğru ve hızlı müdahele ile hastanın gözü kurtarılabilir.

  yani kadın nöbette ne yapsın bir eli ile gözüne şarapnel giren adamın gözünü toplarken öteki eli ile lasik mi yapsın. millet olarak meslek boklamaya bayılıyoruz.
 • kadıncağız sanki 32 saatlik nöbetten şikayet ediyormuş gibi yorumların geldiği başlık.

  yoğunluğun olduğu anları paylaşamaz hasta hakları gereği. işi gücü bitip ne yaptığını anlatmış, o kadar. ki çok da yoğun geçmediğini kendi söylüyor. derdiniz nedir? acildekiler ve servistekiler ölecek noktaya mı gelsin sen dr yoğunluktan başını kaldırmasın de diye?

  allah ilimlerini arttırsın. hepimizi de iyileri ve merhametlileri ile karşılaştırsın.
 • gayet güzel bir video sadece basit. doktor hanimkizimiz da baya güzelmiş maşallah. 9 dakikalik bir video olduğundan hastaneye girdik, ciktik gibi algilanmis. o trafigi gösterebilmek için saatlerce çekim yapmak gerekir. gayet masum bir videoyu tepki görmesi için art niyetli şekilde buraya taşimayin.
 • yorumlara bakınca insanların iki yüzlülüğünü öğrenmemize sebep olan video.
  doktor dizisi çekiyorsun reyting tavan ay gözlerimiz doldu. gerçeğini yapana linç.
  otizmli dizide kahraman doktor alkış
  otizmli gerçek hayatta okuldan atılsın.

  çok ahım şahım bir video değil elbette ama linçlik de bir durumu yok
 • kimse kusura bakmasın ama bu zeka ile sadece ezberci anlayışa sahip sistemde doktor olunur...
 • kanala reklam çıkmış oldu, ben de yeni karşılaştım ve çok sevdim. hemen abone oldum. çok samimi ve sıcak geldi. doktor olmayı düşündüğümden değil de işimin nöbetlerinin zor olduğunu düşündükçe açıp izleyecem. 32 saat nöbet üstüne istirahat bile olmadan çalışması takdire değer.
 • liseden mezun olamamışların, doktorları eleştirdiği başlık.
 • sahra hastanesinde nöbet tutuyor diye açtım ama öyle değilmiş.

  t: askerlerin hobi olarak nöbet tuttuğu saat kadar nöbet tutan doktordur.