• doktorların nöbeti ne için tuttuğunu bilmeyen gerizekalının açtığı başlıktır.
  • doktor hanım zaten vlog içerisinde göz kliniği olduğu için hastanın ayakta servise geldiğini belirtmiş. bu yüzden nispeten daha rahat bir nöbet rutini denilebilir ancak sonuç olarak bu bir nöbet ve sürekli olarak zihnen diri kalmanız gereken bir nöbet. acil vakalarda verilebilecek bir yanlış karar hastanın görme yetisinde kalıcı hasara sebep olabilir, görme yetisini kaybetmesine neden olabilir. ya da doğru ve hızlı müdahele ile hastanın gözü kurtarılabilir.

yani kadın nöbette ne yapsın bir eli ile gözüne şarapnel giren adamın gözünü toplarken öteki eli ile lasik mi yapsın. millet olarak meslek boklamaya bayılıyoruz.
  • göz asistanı olsam ben de böyle mutlu mutlu giderdim tabi nöbete :)) tam diyecektim siz bir de kadın doğumun nöbetlerini görün diye sevgili meslektaşım videonun sonunda belirtmiş zaten, hatta konuk olmak isterse kendisini bir nöbetimizde seve seve ağırlarız :)))
  • video kurgusunda soyadının hakkını vermesi gereken doktordur.

biraz daha gayret deniz hanım.
    hayırlı işler. selametle.
  • bana aşırı derecede yapmacık gelen bir doktor gördüm videoda ve izlemeden kapattım. nöbetteki tüm doktorların allah yardımcısı olsun, işleri çok zor biliyorum.
  • kadıncağız sanki 32 saatlik nöbetten şikayet ediyormuş gibi yorumların geldiği başlık.

yoğunluğun olduğu anları paylaşamaz hasta hakları gereği. işi gücü bitip ne yaptığını anlatmış, o kadar. ki çok da yoğun geçmediğini kendi söylüyor. derdiniz nedir? acildekiler ve servistekiler ölecek noktaya mı gelsin sen dr yoğunluktan başını kaldırmasın de diye?

allah ilimlerini arttırsın. hepimizi de iyileri ve merhametlileri ile karşılaştırsın.
  • liseden mezun olamamışların, doktorları eleştirdiği başlık.
  • kanala reklam çıkmış oldu, ben de yeni karşılaştım ve çok sevdim. hemen abone oldum. çok samimi ve sıcak geldi. doktor olmayı düşündüğümden değil de işimin nöbetlerinin zor olduğunu düşündükçe açıp izleyecem. 32 saat nöbet üstüne istirahat bile olmadan çalışması takdire değer.
  • yorumlara bakınca insanların iki yüzlülüğünü öğrenmemize sebep olan video.
    doktor dizisi çekiyorsun reyting tavan ay gözlerimiz doldu. gerçeğini yapana linç.
    otizmli dizide kahraman doktor alkış
    otizmli gerçek hayatta okuldan atılsın.

çok ahım şahım bir video değil elbette ama linçlik de bir durumu yok
hesabın var mı? giriş yap