şükela:  tümü | bugün
  • kalbinizi kıran bi' utanç, teninizi acıtır. misal sevgiliniz sizden tuvalet kağıdı almanızı istiyor ve siz de, lan hazır almışken 32'li alayım bari, diyorsunuz ve o şekilde çıkıyorsunuz dışarı. düşünün bi' hayal edin... evet.
  • alpay erdemin uykusuzdaki köşesinde detaylı olarak işlemiş olduğu konu.
  • bu insan bir kizsa gayet basi dik olarak yurur, cunku kizlarin sicmamasi gibi bir durum vardir. oyle bi havasi vardir ki bu kizin, "ben sicmiyorum ama ne yazik ki bizim evde de sicanlar var" der gibidir
  • çok önemli değildir. tuvalet kağıdı reklamlarında oynayan ünlü ve güzel kadınlar, ne kadar mutlu ve huzurlu bir şekilde popolarını sildiklerini, ve sonra hayatlarına ne kadar keyifle ve neşe ile devam ettiklerini milyonlarca kişiye empoze etmiyorlar mı? reklamının tvde oynadığı sırada, objenin bu kişiler tarafından kullanıldığı an kafalarda canlandırılmıyor mu? bu kadar göz önünde gerçekleşen bu durumu, oynayan ünlüler takmıyorlarsa, bize de hür ve rahat bir şekilde elimizde taşımak düşer.
  • özellikle bim yazılı poşetlerin içindeyse ve 32 likle dolmuşa binince insanların tuvalet kağıtlarının kapladığı yerden dolayı daha fazla ilerleyememesi sonucu dolmuş şöförünün " ablacım biraz daha öne gelsenize!" sözünden sonra tuvalet kağıtlarını görerek susması durumunda dolmuşçuyla göz göze gelerek içinden "abicim lütfen bu konu hakkında yorum yapma!" denmesine sebep olucak durum. fena ya.
  • gereksizdir. neticede ihtiyaç.
  • markete giderken montunuzun ic cebine siyah çöp poşeti koyup 32li tuvalet kagıdını o posete koymanın daha mantıklı olabilecegi durumdur.
  • tuvalet kağıdımı yargılayan andorid olsa. hepimiz sıçan varlıklarız. gerilmeye hiç lüzum yok.
  • markette ikilisini bulamadığımda tuvalet kağıdı almadan eve geri dönüyorum. sonra kıçımı peçeteye siliyorum. benim için evin kahramanı elinde 32'li tuvalet kağdıyla salına salına gelen anne babadır.
  • (bkz: ah sorma)