• 32'li tuvalet kağıdı 300tl
    onu taşırken gurur duymalısınız,
    vay amk adama bak götünü tuvalet kağıdıyla siliyor falan derler.
  • mahallede bir tek ben sıçtığım için yerin dibine girdiğim durumdur.
  • umrumda olmaz, posete bile koymaya kasmiyorum, tutuyorum ambalajin kulagindan oyle tasiyorum, komplekse ne gerek var.
  • bazen dörtlü'ye bile anlam yükleniyor, eğer yanında tamamlayıcı ürünler de alıyorsan.

ben çok gençken çok hızlıydım, icq'dan tanıştığım bir çocukla buluşmuştum, sonra çok güzel anlaştık ve bar köşelerinde bağıra bağıra konuşmaya çalışmaktansa bana gitmeye karar verdik ama evde ne bira var, ne çerez.

açık, küçük bir marketimsi bakkala girdik, bira, fındık fıstık aldık, aklıma evde tuvalet kağıdı kalmadığı geldi, koşa koşa reyona dönüp 4'lü tuvalet kağıdı aldım, kasadaki eleman bize anlamlı baktı." evet" dedi arkadaşım, "yiyip içip sıçacaz bu gece."
    sonra arkaşımın motoruna binip karanlıkta kaybolduk.

recep, beni hatırlıyor musun lan? ne eğlenmiştik o gece.
  • bu insan bir kizsa gayet basi dik olarak yurur, cunku kizlarin sicmamasi gibi bir durum vardir. oyle bi havasi vardir ki bu kizin, "ben sicmiyorum ama ne yazik ki bizim evde de sicanlar var" der gibidir
  • hissedilmeyen utançtır.

tuvalet kağıdı satın almak veya kullanmak bir sır değil.
  • özellikle bim yazılı poşetlerin içindeyse ve 32 likle dolmuşa binince insanların tuvalet kağıtlarının kapladığı yerden dolayı daha fazla ilerleyememesi sonucu dolmuş şöförünün " ablacım biraz daha öne gelsenize!" sözünden sonra tuvalet kağıtlarını görerek susması durumunda dolmuşçuyla göz göze gelerek içinden "abicim lütfen bu konu hakkında yorum yapma!" denmesine sebep olucak durum. fena ya.
  • götünü taşla silenlerin olduğu bir ülkede duyulmaması gereken utançtır.
  • olmayandır. neyine utanıcam amk. poşete de sığmadığı için elimde sallaya sallaya getiriyorum. kullanmıyor muyuz? kullanıyoruz hepimiz. ha kullanmayan varsa hala, o utansın.
hesabın var mı? giriş yap