• cinsiyetçi bir yazar.

bkz, başlığın ilk entry'sine konu olan "kadın şoför dehşeti" başlıklı girisine istinaden dilinin değişmesi gerektiğini ifade ettiğimde aldığım cevap:
    "bu algıyı değiştirmek de yine kadın sürücülere düşüyor.. "

hayır efendim, siz seksist seksist cümleler açıp vay efendim "kadınlara ehliyet verilmesin"lere varan yorumları, bu kadar kadın düşmanını bir araya getirip bir de üzerine "cinsiyetçi değilim ama..." diyemezsiniz. nokta.

kadınlar yetersiz değildir, özgüvensizliğe de gerek yoktur. kadınları aşağılamak erkekleri üstün kılmaz.
  • bugün feministlerin hedefi konumuna gelmiş yazar.

diğer yazılarında haksız ve cinsiyetci söylemler olmakla beraber, "böyle bir kazayı ancak bir kadın yapar" söylemi ilgili kaza türü için kısmen doğrudur. bu tür kazaları genelde daha kolay panikleyebilen kadın sürücüler yapar.

genellikle erkek sürücülerin sebep olduğu kazalar için:
    (bkz: aşırı hızla araba kullanmak)
  • yukarıda belirtilmiş; kadına şiddeti normalleştiren, kadın düşmanı, cinsiyetçi yazardır kendisi. kadına şiddeti övmek düşünce özgürlüğü değildir, olmayacaktır. madem içeriğinde suç olan entryler giriyorsunuz, o zaman sonuçlarıyla yüzleşecek cesaretiniz de olsun.
  • cinisyetçilikle suçladıkları ama aslında tamamen ifade özgürlüğünü (freedom of speech) kullanmış ve vandal adlandırabileceğimiz modern dünya abuserlarınca prim kasmak için hedefe konmuş bir masum.
  • tanım: il emniyet müdürünün haber merkezini anons etmesidir.
  • (bkz: olmamış olaylar hakkında olmuş gibi başlık açmak)
    (bkz: 17 nisan 2019 imamoğlu'nun mazbatasını alması)

(bkz: başlıklarını engelle)

edit: imamoğlu 17 nisan'da mazbatasını aldı ama bu mazbata alınmadan başlığın açıldığı gerçeğini değiştirmiyor. o yüzden entryi silmiyorum.
  • eski akliberallerden. şimdilerde hdpli kürtçü gibi takılıyor. neyse liberaller işte bildiniz gibiler.
  • kimdir necidir tanımam. ben buraya söz konusu mahlası görüp rahmetli gaffar ağabeyimizi hatırlayarak geldim. belki de rahmet istedi. bilemiyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=kat_c_p2stm
  • her şeyi şiir gibi yazan birisi. bak şimdi:

her şeyi...
    şiir gibi...
    yazan...
    itici bir...
    insan...

adam cidden böyle yazıyor. bu ne amk.
hesabın var mı? giriş yap