1. çorlu'da sınava girerek dahil olduğum grup.

hepimize hayırlı tezkekeler.
  2. 3 aralık günü öğleden sonra küçükyalıda sınavıma girerek tüm işlemlerimi tamamladım. 3. gün gidip kolayca içeri girme hurafesini de küçükyalı için doğrulamış bulunuyorum, kapıda bir tane adam yoktu.

içeri alındık, on beş dakika kapıya yakın durakta otobüs bekledikten sonra otobüsle sınavın yapılacağı binaya girdik. burada nesi kime derman olacağını anlayamadığım bir ikili sıra oluşturduk, bilgisayarla kimlik kontrolü işlemiyle başladık. sıra yirmi saniyede yalan oldu, beş parçaya bölündü. az kişi olmamızın avantajıyla tüm işlemleri yirmi dakikada tamamladık, on dakika sınavı bekledik. sınav çok yalan oğlum bu arada ahah. gelecek dönemlerden gelip de uğraşıp yapan olursa diye söylüyorum. uzun soruları atın (ki bi on onbeş tane oluyor) kısa soruları yapın olsun bitsin. orda bir saati doldurmak ve bir cevap formu teslim etmek önemli olan.

ikinci sarı zarfımızı aldık, eyvallah dedik. beşeri haritayı açtık bekliyoruz. herkes hakkında hayırlısı olsun diyelim..

nereye askere çıkacağımla alakalı bir anket yapıyorum, burdan buyrunuz : http://birinisec.com/yasin-nerede-askerlik-yapacak
  3. ben de bu gruba dahilim. balıkesir kısa dönem çıkacak hissediyorum.
  4. çoğu, tek tip askerlik dedikodularıyla panikleyip tecilini bozdurarak bu gruba dahil olmuştur. bu şekilde asker ihtiyacı karşılanmış olup tasarı rafa kaldırılmıştır.
  5. tecilimin sonuna geldiğim içindir ki seve seve dahil olduğum kişiler topluluğu.
  6. biz yaptik sira sizde olan gruptur. 313 kd yapmis biri olarak 'vay anasini zaman ne cabuk gecmis' dedirten gruptur ayni zamanda.
  7. içinde benimde olduğum dönemdir.ankaradan öylesine sıkıldım ki bir an önce zaman gelse de gitsem diyorum.gitmeden yapacaklarım

-bilgisayara format
    -cep telefonuna format
    -gereksiz elbiseleri dağıtmak
    -bol bol gezip resim ve video kaydediyorum o resimleri ve videoları internete yüklemek (ordayken bakarım)
    keşke yapabilseydim dediğim tek şey arabayı satamadım keşke satabilseydim : (
  8. ısparta diye hissetmekteyim kendim için. gerçi gönülsüz gidip, 6 ay boyunca şalterllerimi kapatıp askerlik yapacağım için yer mekan farketmez napalım. çekilecek çilemiz varmış.
  9. biri beni mi çağırdı?
    enee askerlik çağırmış meğersem...

337. dönem askere gidecek sözlük yazarları hakkında bilgi verin