şükela:  tümü | bugün
  • çorlu'da sınava girerek dahil olduğum grup.

hepimize hayırlı tezkekeler.
  • ben de bu gruba dahilim. balıkesir kısa dönem çıkacak hissediyorum.
  • ben. balıkesir geçti içimden.
  • çoğu, tek tip askerlik dedikodularıyla panikleyip tecilini bozdurarak bu gruba dahil olmuştur. bu şekilde asker ihtiyacı karşılanmış olup tasarı rafa kaldırılmıştır.
  • tecilimin sonuna geldiğim içindir ki seve seve dahil olduğum kişiler topluluğu.
  • biz yaptik sira sizde olan gruptur. 313 kd yapmis biri olarak 'vay anasini zaman ne cabuk gecmis' dedirten gruptur ayni zamanda.
  • içinde benimde olduğum dönemdir.ankaradan öylesine sıkıldım ki bir an önce zaman gelse de gitsem diyorum.gitmeden yapacaklarım

-bilgisayara format
    -cep telefonuna format
    -gereksiz elbiseleri dağıtmak
    -bol bol gezip resim ve video kaydediyorum o resimleri ve videoları internete yüklemek (ordayken bakarım)
    keşke yapabilseydim dediğim tek şey arabayı satamadım keşke satabilseydim : (
  • ısparta diye hissetmekteyim kendim için. gerçi gönülsüz gidip, 6 ay boyunca şalterllerimi kapatıp askerlik yapacağım için yer mekan farketmez napalım. çekilecek çilemiz varmış.
  • biri beni mi çağırdı?
    enee askerlik çağırmış meğersem...
  • kutumda kısa hissetmeme sebep olan grup. resmen uzun çıkmasın diye yağmur dansı yapıcam çatıda ve gördüğüm kadarıyla sözlükteki herkes de benim gibi. nasıl bir korku salmışlar aga bizim içimize daha gitmeden. daha da okumam forummuş, askerlik anılarıymış filan. keşke internet denen nane olmasaymış da umduğumuzu değil de bulduğumuzu yeseymişik. çok daha kolay olurdu kanımca.

(bkz: ignorance is bliss)