• ben de dahilim bu gruba. yaz arkadaşım. yalnız ben heyecanlıyım lan. öss heyecanı falan hiçbir şeymiş bunun yanında. yok mu artıran
  • 3 aralık günü öğleden sonra küçükyalıda sınavıma girerek tüm işlemlerimi tamamladım. 3. gün gidip kolayca içeri girme hurafesini de küçükyalı için doğrulamış bulunuyorum, kapıda bir tane adam yoktu.

    içeri alındık, on beş dakika kapıya yakın durakta otobüs bekledikten sonra otobüsle sınavın yapılacağı binaya girdik. burada nesi kime derman olacağını anlayamadığım bir ikili sıra oluşturduk, bilgisayarla kimlik kontrolü işlemiyle başladık. sıra yirmi saniyede yalan oldu, beş parçaya bölündü. az kişi olmamızın avantajıyla tüm işlemleri yirmi dakikada tamamladık, on dakika sınavı bekledik. sınav çok yalan oğlum bu arada ahah. gelecek dönemlerden gelip de uğraşıp yapan olursa diye söylüyorum. uzun soruları atın (ki bi on onbeş tane oluyor) kısa soruları yapın olsun bitsin. orda bir saati doldurmak ve bir cevap formu teslim etmek önemli olan.

    ikinci sarı zarfımızı aldık, eyvallah dedik. beşeri haritayı açtık bekliyoruz. herkes hakkında hayırlısı olsun diyelim..

    nereye askere çıkacağımla alakalı bir anket yapıyorum, burdan buyrunuz : http://birinisec.com/yasin-nerede-askerlik-yapacak
  • çoğu, tek tip askerlik dedikodularıyla panikleyip tecilini bozdurarak bu gruba dahil olmuştur. bu şekilde asker ihtiyacı karşılanmış olup tasarı rafa kaldırılmıştır.
  • biz yaptik sira sizde olan gruptur. 313 kd yapmis biri olarak 'vay anasini zaman ne cabuk gecmis' dedirten gruptur ayni zamanda.