şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: mario gomez) adına açılan bir web sitesi. gomez'in bu seneki gollerini izleyebilirsiniz. butona basarsanız coşarsınız.
 • beşiktaşlıların bu golcü tercihlerini sürekli tutturduklarının ispatıdır bu site. adamlar, golcü diye alıyorlar ve golcü çıkıyor. çok ilginç. oysa bu memlekette orospu bile fake resim kullanıyor, sen golcüyü nasıl anlıyorsun arkadaş. neyse konu yine dağıldı.
 • gece gece beni eğlendirmiş site. daha doğrusu taraftar yaptı bunu. maçtan sonra eve gelince bşraz önce aklıma esti butona basayım dedim. ulan iki butona basmam arasında 50 kişi butona basıyor. bekleyip tekrar basıyorum, gene aynı şey. ülkenin farklı yerlerinde, bir grup ruh hastası, bir sitede bir düğmeye basıp duruyor amk. hakikaten "çok sakat var".
 • çok güzel bir site severek takip ediyoruz,ancak daha 2 3 güne kadar gomez'in gollerini izleyebiliyorken lig tv adresine yönlendirilmiş gol videoları. şimdi lig tv de ki golleri izlemek için wireless den bağlanmamız gerekiyor yoksa izleyemiyorsunuz telefonun kendi internetinden. arada bir yolda, otobüste falan açıp açıp izliyorduk o keyfimizi de aldılar. nasıl sömürücü bir zihniyet.

  kahrolsun bağzı şeyler.!!!
 • hazırlayanlara teşekkürlerimi sunduğum güzide site. günün muhtelif saatlerinde bilgisayardan telefondan artık neredeysem girip butona basıyorum, sonra "mario gomeeeez mario gomeeez marioo gomeeeez cha cha" diye dolaşıyorum etrafta. fenerli ev arkadaşım deli olduğumu düşünüyor, olsun bizde çok sakat var *
 • işyerinde deli gibi cha cha diye butonuna bastığım şeysi.
 • şikayet üzerine gol videolarını ligtv'ye yönlendirmiş site. ne güzel izliyorduk anasını satayım tak diye, yazık oldu.

  neyse derdim o değil, buraları okuduğunuzu tahmin ediyorum, şu android'e bir uygulama yapın, ordan girip basalım. uğraştırmayın insanı siteyle yahu.
 • yakında android uygulamasının google play'de yer alacağı buton. ios uygulaması da yapım aşamasında.

  artık telefonlarınızdan da yoldayken, maçtayken, her yerden arkadaşlarınıza cha cha yapabileceksiniz.

  ios görünümünün bir örneğini birazdan sizlerle paylaşacağım.

  1 http://i.imgur.com/onneksa.jpg
  2 http://i.imgur.com/qfur9pc.jpg
  3 http://i.imgur.com/ukphobe.jpg
  4 http://i.imgur.com/bnfaw0y.jpg
 • artık olmayan sitedir. üzmüştür. bu akşam oynanan d.kiev maçından sonra cha cha deyip coşacaktık halbuki bu sitede. şimdi yaktık sigaraları. bu sene önemli maçlarda gözümüz hep seni arayacak. ah gomez ah!
 • hazır artık olmadığına göre sanırım bazı şeyleri itiraf edebileceğim sitedir. ancak yazdıklarımdan yüzde yüz emin değilim. 160 binlerden 400 binlere yanlış hatırlamıyorsam bir gecede geldi. bunda birazcık katkım olabilir. iki program yardımcı oldu biri cheat engine diğeri gs auto clicker. butonun animasyonunu hızlandırmak için cheatengine i kullandım sürekli tıklanması için de gs autoclicker ı kullandım bunu açık bırakıp uyayakaldım uyandığımda 400 bini görünce hesapladığımdan da fazla olduğunu gördüm hatta alttaki chat bölümünde bu gece abanmışız butona tarzı bir yorum ve sitenin yöneticisin onaylayan tarzda bir mesajı vardı. ama şöyle de olabilir ben tıkladığımı zannetmişimdir ama site ip başına bu kadar tıklamaya izin vermiyordur ve butona hakikaten basılmış olabilir. bi forma hediyesi olayı vardı onu kim aldı belli oldu mu onu da bilmediğim site.