şükela:  tümü | bugün
  • hala etiler, ulus, bebek, zincirlikuyu civarında goruldugu soylenen taksici. vay arkadas bu nasil bi hikayedir yaa. herif 10 yildir ayni aracla faal bi teshirci taksici anlatilanlara gore. teknoloji ilerledi biri kayda alsin artik su adami.
  • az evvel mecidiyeköy meydana bir yolcu bıraktığına şahit olduğum taksi.
    ulan ben bu araba ve plakayı nereden hatırlıyorum derken buraya başvurdum. vay anam vay.

dadananadam celon's beer cafe'den bildirdi.
  • bugün saat 16 sularında içinde beyaz uzun saçlı pos bıyıklı şoförüyle birlikte haliç köprüsünün üzerinde görülmüştür.
  • bugun 17:30 sularinda esentepe mahallesi civarinda gorulmus taksinin plakasi.
  • dün sabah boğaziçi üniversitesi'nde okuyan bir arkadaşı da taciz etmiş olan ve arkadaşımızın ucuz atlattığı taksi plakası.

hayır nasıl oluyor da sapık olduğu artık kesinleşmiş olan bir taksicinin hala serbestçe salıverilmesine, hadi onu geçtim hala taksicilik yapabilmesine, hem de aynı araba ve aynı plakayla bunu yapabilmesine izin veriliyor, gerçekten anlayamıyorum.

belli ki adam sapık, yaptıkları da yeterince aşikar olmuş, bu adamın şoförlüğe demek etmesine nasıl hala izin veriliyor? ulan şu devleti zaten sevmem ama böyle şeyleri görünce insan iyice tiksiniyor böyle adaletsiz bir devlette yaşıyor olmaktan.

ben ciddi bi şekilde bu şoförün dövülmesini hatta mümkünse arabasının kullanılamaz hale getirilmesini istiyorum. ben görürsem bu adamı, taksisine binip ağzını yüzünü dağıtacağım vallahi. arkadaşlar sizden de ricam bu taksiyi gören olursa aracına binip ağzını burnunu kırması ya da mastürbasyon yapmak için çıkarttığı penisini koparması. çok ciddiyim. allah belasını versin bu herifin.
  • bakın az evvel levent çarşıda gene gördüm bu taksiyi, daha evvel de birkaç kere gördüm, hala dolanıyor ortalıkta dikkat edin, binmeyin, eşinizi dostunuzu uyarın.
  • hemen her gün gördüğüm hala aynı soluk sarı taksinin plakası.

binmeyin, bindirmeyin.
  • çok acayip bişey oldu, bayadır bitaksi uygulaması kullanıyorum. dün gece mesaiden çıktım neyse taksiciyi çağırdım, klasik muhabbetler, birden söz bu plakalı adama geldi. "abi işte şöyle yapıyomuş, cılız sarı renkli bir ladası varmış ", "bizim de ekmeğimizle oynuyor" filan diye konuştuk bitti. sabah beşiktaş sahilde otobüs bekliyorum, kafamı çevirmemle bu cılız sarı ladayı görmem bir oldu. her halinden bu yüzyıla ait olmadığı belli olan bir lada kullanıyor abimiz. içerisindekine çok dikkat etmedim, fakat yukarıda bahsedildiği gibi kır saçlı biri vardı, bastı gitti. bindiğim otobüse "çabuk şu öndeki taksiyi takip et de dövelim ibneyi" diyesim geldi ama fakirliğimin farkına varıp akbilimi bastım, cam kenarı bi koltuğa oturdum.
  • keşke bana denk gelse dediğim taksinin plakasıdır.
  • bugün bana da denk gelen taksidir. aman korkmayın, binmedim. başka bir taksideye bindim tesadüfen o civarda. içinde bulunduğum taksinin şoförü uyarana kadar o taksiye dair hiçbir fikrim yoktu hatta. ama adamın anlattıklarına göre, eski mitçi olduğu söylentisinden her saban nişantaşı starbucks'tan kahve alma ritüeline kadar her şey ortadayken bu adam elini kolunu sallayarak hala iş yapabiliyor olması cidden çok enteresan...