şükela:  tümü | bugün
 • edit: meriç arayıcı tayfaya: ulan arkadaş, meriçlikle 0 ilgim vardır, azıcık stalklarsanız beni zaten anlarsınız.! neyse; duyar kasmak filan değil bu mevzu; kadınsan çok konuşursan basarım tekmeyi diyor işte. bunu öküze anlatır gibi de anlatmış espirili bir şekilde değil mi? sen de anıra anıra güldün. aferim.!
  taksici tabii ki tartıştığı kadına tekme atmaz değil mi? sahi geçen ay yumruk atmıştı 30 tl içindi sanırım. arabanın dışında da boğazına sarılmıştı aynı kadının. https://www.youtube.com/watch?v=nhaljqjd8ou
  aaaa ama bu taksici çok espirili bu yapmaz öyle bişey... nereden bilelim koçum? sen söyle şimdi nereden bilelim.!

  görsel
  akşam trafikte denk geldiğim ve "yok artık" dediğim bir mahlukatın para kazanma aracıdır.
  göstere göstere "eğer kadınsan ve (bu takside) problem yaratırsan tekme atarım" diyorlar.
  sonra 5000 taksi gelirse biz batarız... batın ulan, batın da scuba yapalım battığınız yere.!

  glup glup.!
 • oğlum okuduğunuzu anlamıyorsunuz bari gördüğünüzü anlayın.

  o resmin taksi ile ne alakası var. adam dırdır eden karısından/sevgilisinden ayrılmış bu. tamam orospu çocuğu taksici de yani zayıf tezler bunlar.

  ne alaka ya vallaha kadını taksiden atarım demek.

  insanımız çok gergin sikeyim bizi bu hale getirenleri.
 • taksicilerin çok büyük bir çoğunluğu haysiyetsizdir bu noktada sıkıntı yok. hatta ikinci figürün kadının tekmelenmesi üzerine kurulu olması da ayrı rezalet. onda da sıkıntı yok ama yazarın karikatürü yorumlama biçimi yanlış olmuş:

  bence, "hayatındaki kadın çok dırdır ediyorsa; def et, kurtul." gibisinden bir anlam yaratılmaya çalışılmış. doğru değil ama o karikatürde kast edilen bu.
 • aşırı duyar kasacak bir şey yok.. ama yine de kadına şiddete yönelik şeyler ilgimi çekmiyor, güldürmüyor.. taksiciye bu görsel üzerinden yüklenmek bence yersiz.. ama diğer şeyler için hemen yüklenmeye başlayabiliriz, bak hiç acımam.. ahahaha...
 • taksicilerin %99’u bana göre de işini düzgün yapmayan, küfürü hakeden insanlardır.

  ama görseli yakınlaştırınca konuşan bir kadın ve sonunda dayanamayan bir erkeğin sorun çözüldü diyerek kadını “tekme” ile hayatından çıkarmasını görüyoruz.

  uzun lafın kısası, dır dır eden kadına dayanamıyorsan sorunu çözmek için hayatından çıkar mesajını komik bir şekilde vermiş biridir.

  hadi diyelim ki şiddet içeriyor olsun (kadın ya ne olursa olsun haklıdır) taksi sahibi bunu yapmıştır, süren adam ya günlük kiralayan şoför ise? o zaman sırf kiraladığı arabada böyle bir simge var diye kendisi o tarz bir insan mı oluyor?
 • yasalar dahilinde isteyen istediğini yapar özgürdür, bunun haricinde kişinin üzerinde kurulan baskı faşizmdir, kalabalığın azı ezmesidir, saçmalıkdır.

  adamın arabasının arkasına yapıştıracağı yapıştırmaya kişinin kendisi ve kanunlar karışabilir siz değil, bu saçmalık çok olmadık yerlere gidecek önümüzdeki yıllarda...

  ayrıca aleni şekilde bilgi verip hedef göstermek suç... iyice yasaların v.s boku çıktı kimse sallamıyor, taksici savunmak zorunda kaldık...