şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kısa dönem askerdeyken uzun dönem askerlik yapan, köyden gelen 20 yaşında gençler etrafımıza toplanır bize büyük şehir hayatını anlattırırlardı. biz istanbul'da 'kızlarla öpüşüyoruz' deyince bile, hasiktir oradan yalancı derlerdi. bakın 'öpüşüyoruz' deyince bile. 'yatıyoruz, 2 hafta sonra başkasıyla yatıyoruz' falan diyeni gece şişlerler diye korkuyorduk, anlatamıyorduk.
    türkiye ortalaması böyleyken 34 yaşında 34 kadınla yatmış olmaya inanmayacak milyonlarca insan çıkacaktır. özellikle kültür düzeyi az biraz fazla olan ama yine de eli nasır tutan ekşici abazanların çoğu inanmayacaktır bile. varsın inanmasınlar.
    bu arada sayacım sadece tamamen cinsel birleşme yaşanan fahişe hariç kadınları kapsamaktadır.

tanım: böyle bir erkeğin bu yaş ve bu deneyimden sonra evlenmesi çok zordur, hele ki kendi ayaklarının üzerinde duran bir geliri olup, bir rezidansta tek başına yaşıyorsa ; sanmıyorum ki hormonları üreme alarmı vermiş bir kadının numaralarına aldanıp nikahı bassın.
  • 20lik uzun dönemler askere evli ve çocuk sahibi olarak geliyor. sen ne anlatıyorsun genco diyesim geldi.
  • 11 ayda 46 kadın. hem de ekşi sözlük'ten.
    yapmayanlar yapıldığına inanmaz doğru.

duygusal körelme yaşayan erkektir. aşık olamaz, evlenecek kadın bulamaz. en sevdiği şeylerden bile artık tat alamamaya başlar. aynı şeyleri farklı kişilerle yaşamanın verdiği yorgunluğu atması zordur.

edit: yok ben bıraktım düşürmeyi. kendimi bilime adadım. (bkz: #83835385)
  • birebir askerde başıma gelen olay. anadolu çocuğuna sevgilimle birlikte kalıyoruz dediğimde, daha konu sevişmeye gelemeden " (kahkaha atarak) hassiktir lan a.kodumun yalancısı" şeklinde tepkiler alıyodum. daha bunun tek gecelikleri var, fuckbuddysi var, yada az önce tanıştığın bi kızla öpüşmesi yada sevişmesi var. nasıl anlatıcaksın bunları ve bunların olabilen şeyler olduğunu? buradan sadece şu sonucu çıkartıp şaşırıyodum: uan bir ülkede bu kadar mı uç hayatlar olabilir?
  • gayet normal bir durumdur. 18 yaşı baz alarak bunun 6 yılında 2 tane uzun ilişkisi olsa kalan yıllara yıl başına 3 kadın ediyor. absürtlük nerede? sanki daha fazla olsa ne olacak, o da ayrı ya*

edit: başlık sahibinin entrysinin son kısmını okuyunca "tüh, bu gerizekalı başlığa keşke yazmasaydım" dedim. askerlik arkadaşları haklı, figür buysa gayet normal karşılanacak durum bile yalandır*
    (bkz: yav he he)
  • inanılmayacak bir şey değil. niye inanmayalım usta? entry inanıp inanmamak üzerine yazılmış. ekmek çarpsın inandım ben. belli çevrelerde takılınca 68 hatun da olur. ne var bunda? 102 hatunla yatmış olsan da ne oluyor şimdi? hayır mevzu nereye çıkıyor anlamadım. ülkenin kalbur üstü hatunlarını filan mı kaldırdın, ingiliz asilzadelerinden mi götürdün? olay ne? başlık açmaya değer mi? asilzadeler evlenmek mi istedi? evlilik teklifleri dahi iyi birinden gelirse tekliften sayılr. çöplük teklifleri siktir et. tuttukları çeteleye bak yahu. gel de gülme. alkışlayalım mı napalım? bize ne amk.
  • yattığı kadının sayısını tutan, bunu marifetmiş gibi yazan yazarların açtığı başlık
  • 3400 usd harcamak

edit: 34 yaşına kadar 3400 usd biriktirebilmek.
  • burdan 35. numaraya mesaj gönderen herifimsi,ayrıca rezidans ayrıntısıda çok klişe.
  • hmmm tamam güzel de bize ne?

tanım: kimseyi ilgilendirmeyen bir mevzu.