şükela:  tümü | bugün
 • bu ekşi modlarının iqsu eskiden bu kadar düşük değildi. şu an 70 iqyu geçeni mod yapıyorlar kodumun şirketinde.

  ben başlığı bu yaş farkı başlıklarını eleştirmek adına 35 yaşında erkek 26 yaşında küçük kız ilişkisi şeklinde açmışım ama düşük iq lu bir mod gelip başlığı taşımış. ya oğlum kafanız çalışmıyor tamam, siz de asgari ücrete bu işi yapan işçilersiniz ama en azından bir sorun yahu. bir danışın.

  tanım: garip ilişkidir. (kıllık yapıp silmeyin diye)
 • 26 yaşında ise küçülsün de cebime girsin derler.
 • 26 yaşındaki lolita !

  bu hesaplamaya göre ağır suçlar işlemiş olabilirim.
 • bekleyin, buna da pedofili diye damlayan gerizekalılar, evde kalmış feminaziler ve yancı meriçler olacaktır. çünkü gerizekalı bir ekşi sözlük yazarı olmak, reşit bireylerle ilişkiye, arada yaş farkı var diye pedofili damgası yapıştırmayı gerektirir. hele ki kezbanlıktan yanına erkek yaklaşmayan bir ekşi teyzesi iseniz
 • istersen erkeğin yaşına 30 ekle ya da iki ile çarp.. bunların dahi çok örneği var. bak bunları belki gene konuşabilirsin...

  asıl, "35 yaşında erkek, asgari kaç yaşında hatun?" dersen.. bak bu tartışılır işte.
 • kız küçüktür kardeşim. lamı cimi yok. 36 yaşındaki adam tecrübesini kötü emellerine alet etmek için kullanıp 26 yaşındaki toy ve masum kızı kandırmış demektir. kimse kalkıp bana reşit meşit demesin. bir erkek kendinden küçük bir kızla sevişiyorsa bu tek bir anlam ifade eder. kızı manipüle etmiştir. yani tecavüzdür. istismardır. erkeklerin her türlü cinsel faaliyeti gibi. alayının hadım edilmesi gerek. çünkü kadınları taciz ve istismar ediyorlar hepsi. bir kere erkek demek bile cinsiyetçi bir söylem. resmen insanları cinsiyetine göre sınıflandırma anlamı içeriyor.

  şimdi 17 yaşında bir dişi bireyle 26 yaşındakinin çok mu farkı var? 36 taşındaki bir dişi olmayan birey için yok. çünkü ikisi de mazlum, savunmasız ve masum. tecavüz güdüsüyle hareket eden dişi olmayan birey için hepsi birer kurban. neden hiç bir tanesi 40 yaşındakilere sardırmıyor? çünkü zaten üstün olan kadın beyni bunların türlü manipülasyonlarını yemeyecek kadar iyi çalışıyor. über alles kadın zekasını alt etmenin tek yolu tecrübeyle açık yakalamak. ha 26 yaşında bir kadın birey ha ördek. aklen en ufak zaafı bile manipüle etmek tecavüzdür. zayıf olan genç kadın bireylerimiz hemen kadın beyanı kullanıp, dişi olmayan bireylerden intikamlarını almalıdırlar.