şükela:  tümü | bugün
  • bilgisayar/oyun ile tanisikligi commodore 64 hatta atari ile baslayip lisansustu egitim mezunu ve halihazirda her gun yuzlerce ergene sinifta ders anlatan bir ogretmen de olabilen turleri mevcuttur.
    (bkz: baslik basa)
  • bilgisayar oyunları hakkında zerre bilgisi olmayan zerzevat beyanıdır. @1'i siklemiyoruz...
  • bazıları kurumsal şirkette yönetici bile olsa hala eve gittiğinde skyrim diyip stres atıyor olabilir.
  • fabrikasyon bireyler seven kişilere dert olmuş ergendir.
    eşim ve ben 30 yaşındayız. o bilgisayar oyunu bağımlısı, ben ise anime. muhtemelen değil 35 yaş, ölene kadar da böyle kalacağız. çocuk da istemiyoruz. hayat bize güzel bence.

insan dediğin doğsun, büyüsün, okusun, evlensin, çocuk yapsın, emekli olsun sonra da geberip gitsin.
    hayatlarımız illa ki bu çizgide ilerlemeli değil mi?
    on-off düğmemiz nerede peki?
  • bilgisayar oyunu oynamanın ergen aktivitesi olduğuna kanaat getirmiş bazı dangozları ayyuka çıkarmış tespittir. her gün atomu parçalıyor sanki evinde beyefendi.
  • 19 yaşında bir yazılımcı olarak. hayatımın % 95'ini bilgisayarlara verdiğimi var sayarsak. ve 35ime kadar bu tempoyla gideceğimi de var sayarsak ergen cümlesinin abes kaçtığı durumdur. ergenler de oynuyor diye bilgisayar oyunu oynamak ergenlik ise halvetede girmeyin kardeşim. bırakın bu boş geyikleri bilgisayar oynunu oynamak zeka ve beceri ister. tabi cod ya ac gibi basic fps yada parkur oyunlarından bahsetmiyorum. cs go yada lol gibi complex oyunlardan bahsediyorum.
  • bigfish games gibi bir sitenin forumlarına girdiğinizde oynayanların genelinin amerikalı ve diğer büyükanneler olduğunu görürsünüz. herşeyi sınıflandırmayalım.
  • kahvede kağıt oynamasına kıyasla iyi yapıyordur.
  • (bkz: buyur)