şükela:  tümü | bugün
  • yolun yarısı diyip, zaten yolu yarıladığını düşünen ve dert etmeyen cahit sıtkı tarancı destekçisi olma ihtimali kuvvetle muhtemel olan kişi.
  • türkiye gibi bir ülkede yüzde 70 için bunlara o yaşta kendi emeklerinle sahip olmak zaten hayaldir. kalan yüzde 30 ise böyle şeylere değer vermeyecek kadar zengindir o yüzden tamamen önemsiz ve değersizdir.
  • arabam yok kurumsal hiç is yapmadım yolun yarisinida çoktan geçtim,bisikletim var sevdiğim kurumsal olmayan işim var,özgürüm.
  • yoksa siz taksitlerle mezara kadar öde imkanlarını duymadınız mı? 34 yaşındayım 7 yıllık kredi çektim hadi hayırlısı diyorum.
  • "işi" hariç diğerlerine sahip olmayan, üstüne üstlük en az 50 60 bin kredi borcuyla içinde bulunduğum erkek grubudur efendim.

bugün işsiz kalsam homelessim amk...
  • 35 yaşındayım, işim var, arabam var ama evim henüz yok onu da bilerek almadım çünkü evlenirsem eğer evin lokasyonuna, özelliklerine, kaçıncı kat olacağına falan eşimle birlikte karar vermek istiyorum.

not: şu an lojmandayım o yüzden kira giderim yok denebilecek kadar az.
  • benim. evi arabayı sattım dolara bastım yıl başında. çıkmayıda düşünmüyorum. durduğu yerde eriyen demirbaşla işim olmaz.
  • ayağımı yerden kesen bir arabam var çok şükür. kurumsal bir şirkette çalışıyorum. ama özgür değilim. ben balık tutmak ve müzik yapmak istiyorum. arada oyun falanda oynamak istiyorum. parayı balıktan veya müzikten olmadı küçük şirin bir cafeden kazanmak istiyorum. şu an akşam 8 de eve dönüyorum yemekten kalkıp 2 saat sonra mal gibi yatıyorum. hobi olarak bile sevdiğim şeyleri yapacak vaktim yok. özgür değilim. o yüzden sikeyim arabanın da işin de geçmişini.

edit:imla
  • 33 yaşındayım, işim, arabam var, evim yok.kredi ile ev almak çok saçma ve zor geldi ondan almadım ama birikim yapıyorum epey bi para birikti, peşin paramın yeteceği zaman bir ev alacağım, o da baya bir fırsat ev olursa, yoksa kira ödemekten şikayetçi değilim.
  • kadınların çoğu tarafından geldi yine tipini ziktiğim bakışlarına maruz kalacak erkektir aynı zamanda.

malum ülkemizde kadınların erkekte baktığı iki esas kriter var, birincisi güç ( para, statü vs ) ikincisi ise yakışıklılık. bunlardan birisi yoksa ve başlıktaki gibi bir erkekseniz kusura bakmayın ama size ilber hoca eda'sıyla çok fakirsin keşke ölsen derler.