• sanki bir an evvel elini çabuk tutması gereken mature'dır.
    biyolojik saati alarm verirken, doğurganlık seviyesi dibe doğru çakılmak üzereyken bir notting hill tadında aşk arayan, la la land izleye izleye kendine benzer bir eş adayı bulmaya çalışmak, 30 yaşından sonra aptallıktan başka bir şey değil.

şunu kabul edin, artık aşk ve duygusallığın dünyasında yaşamıyoruz, materyalistlik var her yerde.

ve sen 35 yaşını geçmişsin. akranlarının çocuğu okula başladı. çocuk sahibi olabileceğin, iyi kötü bir işi olan, hafif kel ya da göbekli olsa da iyi baba olabilecek bir aday bulmak en doğrusu.
  • 2 bira içen kadınların içinde yer aldığı durum şekli.
  • 35+ bir kadına, “beni kabul etmeyip de ne yapacak, düşürürüm ben bu yaşa gelmiş kadını,” diye yaklaşan ama reddedilen birinin hezeyanı. aksi takdirde, sizinle alakası olmayan insanların size dokunmayan tercihlerini neden kendinize dert edesiniz, değil mi?

edizhun; arkadaşlar, ciddi soruyorum; geri zekalı mısınız? bi' insanı savunmak için onunla aynı özelliklerde olmak mı gerekiyor? afganistanlı/suriyeli de değilim; onlarla ilgili yazdım. tacize, tecavüze, kadın cinayeti girişimine de maruz kalmadım; aleyna çakır'ı savundum...

yaşımdan size ne? 35+ değilsem bu densiz giriye cevap veremez miyim? gerçekten hastasınız, yahu, lami cimi yok; hastalıklısınız.
  • bulamayacak ve evinde 3 kedisi ile yalnız şekilde ölecek kadındır.
  • her kadının çocuk sahibi olmak istediğini düşünen bir yazarın önermesi.
    kadınların bir kısmı gerçekten çocuk istemiyor haberiniz olsun.

doğ, okula git, iş bul, evlen, çocuk yap, işten ayrıl, çocuğa bak, öl döngüsü kırılabilir.

içinde yaşadığımız çağda; kariyeri 3-5 bir yere getiren kadın zaten 30-40 bandı içinde.
    eskiden evlilik yaşı düşüktü ama artık özellikle eğitimli kesimde bu yaş büyüdü.
    30 yaşın altında evlenen yok neredeyse beyaz yaka hayatında.

ayrıca klişe falan değil aşk zor değil.
    sadece evlenmek için evlenecek ise, çocuk yapmak için evlenecek ise zaten çok çabuk evlenebilir kadınlar.
  • aşkın yaşı yoktur. arar elbet. kim bilir belki de bulur...
  • hâlâ mı ?
  • ideal aşk yaşı kadın için 40'tır.
    hadi şimdi dağılın.
  • (bkz: don't feed the troll)
    yine mi sen bergamot?
  • hepten kafayı yedi millet, herkes evlenmek zorunda, herkes çocuk yapma zorunda, herkes inanmak zorunda, herkes bir ev bir araba için ömrünü heba etmek zorunda... cidden en düzgün tabirle kusurlu ve hasarlı zihninizin, reddedilmekten laçkalaşmış bünyenizin yarattığı sıçmık...
hesabın var mı? giriş yap