şükela:  tümü | bugün
  • 35'i geçip 40'a yaklaştığınızda yüzünüze vuran gerçektir. açılan başlıklardan girilen entrylerden ortalığın çoluk çocuk kaynadığı ancak bu yaşlarda farkediliyor sanırım. insan bu yaştan sonra torun tombalak sevmek, ne bileyim balık tutmak falan istiyor.
  • tam tersi. işini gücünü kurup evini arabanı almışsındır sinav kaygısı gelecek kaygın kalmamıştır tatilin boldur tam zaman geçirilecek* yer olarak kullanırsın. insanların tecrübelerinden faydalanırsın,ergenlerin başlığına da gerek nasihat için gerekse eğlencesine yazarsın olmazsa engeller geçersin..
    ben tam verimli zamanında (özellikle 18-25 yaş aralığı) burda birbirine laf sokup günün büyük kısmını çarçur eden gençliğe üzülüyorum.
    not:35 yaş altı
  • iki sene sonra editlemek üzere hazır dursun.
  • en hızlı, en komik, en anlamsız ikinci entry girme yarışının olduğu bir ortamda, sözlüğün keyif vermemesi gayet doğal.

bir konu hakkında fikir beyan edeyim diyorsunuz, başlık altında yazdığınızı alıntılayıp yorum eklemek yerine, mesaj kutunuzda yeşil yeşil küfürleri sıralamayı tercih ediyorlar.

bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan, ergenlikten bir türlü çıkamamış, şu platformda başlık açabiliyor olmaktan başka övüneceği tek bir şey olmayan insanlardan gına geliyor ve bir süre sonra yazmayı bırakın, yazılanları okumak bile zevk vermez hale geliyor.

instagramda gördüğü dans eden kıza başlık açıyor adam, neymiş ömrü uzatıyormuş, nasıl bir yokluksa artık. **

herhangi bir başlık altında bir tarafta uzun uzun yazılmış oldukça mantıklı entryler, diğer tarafta ise “en komik cevabı ben yazmalıyım” mantığında yazılan, defalarca kez söylenmiş ve artık komik olmaktan çıkmış basma kalıp enrtyler. hangisi daha çok rağbet görüyor, tabiki en hızlı okunan entry.

ne de olsa okunmayacak, o yüzden fazla uzatmanın anlamı yok

t: sözlüğün formatının bozulmasından kaynaklanan durum.
  • öncesinde sarıyor muydu? 35 imden sonra yazar olduğumdan bilemiyorum. çok şey mi kaçırdım?
  • (bkz: #93947399)

tam da buna benzer bir şeyi bir kaç saat önce yazmıştım.
  • kaliteli yazarları keşfedip onların olaylara ve durumlara yorumlarını okumak daha keyifli oluyor
  • 35 e bir kala ciddi ciddi katıldığım önermedir. ilk yazarlıktan bu yana 15 yıl geçmiş yeter artık emekli olma vakti geldi.
    açılan başlıklar sığ yorumlar günden güne kalitenin düştüğü bir platform oldu sözlük.
  • beş yıl bekledikten sonra daha bugün yazarlık mertebesine ulaşmış olmama rağmen, benim bile hissediyor olduğum durumdur.

(bkz: yaş otuz beş yolun yarısı eder)
  • 5 senem daha var güzel haber