şükela:  tümü | bugün
  • az önce bir reklamda görüp dumur olduğum internet türü. mobil hattımda 25gb kullanıyorum lan ben! ev internetinde 35 gb aknli kampanya çıkarmak küfürdür bu millete. gerçi küfür eden seviliyor bizim buralarda tabii.
  • sınırsız olması benim için yeterlidir. akn kısmı önemli değil çünkü hangi sayı olursa olsun aşıyorum onu daha ayın ilk bir kaç günü içerisinde.
  • 2005 yılında çoktan bitmiş olması gereken kampanya

bu devirde 35 gb akn mi olur vicdansızlar!
  • herkesi kendimiz gibi görmemek gerek interneti sadece sosyal medya ve gazeteler için azımsanmayacak sayıda kişi var. ancak şöyle bir sorun var bu bu tarifenin en fazla 15 tl olması gerekli.
  • ailemin evindeki internet için aldığım tarife. zaten gelmiyorum çok da kullanmıyorlar diye. 75 gb akn olan paketin tahahhütü bitmişti en uygunu bu vardı geçtim.

ve kaderin cilvesi olarak değişikliği yaptığım ay için aile evine dönmem gerekti bir kaç aylığına. kaldım bi gıdım akn ile başbaşa.

ayın ilk 10 günü falan dikkat edip sonrasında hız yavaş da olsa abanıyorum. öğrenci evinde 10 gün sonra akn bitmesine alışkın olduğumdan çok da koymadı. bi kaç aya gidicem sonrasında fazla ödemeye devam etmeyelim hiç gerek yok.