• ohaa, yuhh artık,çüşş
  • evlendim boşandım... çocuğu da yaptım. mis şimdi tek tabanca takılıyorum.

bu arada "bayan ne olm" tabi kalırsın....
  • benim. evli insanların haline bakıyorum çok şükür diyorum.
  • 3 kuruşluk karılar için şebeklik yapmayın. kız zaten sinyal verir hoşlandıysa. karı milletine maymunluk yapacağıma ömür boyu elimi sikerim.
  • sırf evlenmiş olmak için, aşık olmadığı sürece evlenmeyecek olan erkektir. evliliği hayatın basamaklarından biri olarak değil, huzur yuvası olması gereken bir adım olarak görüyordur.
  • biraz okudum da yorum yapanalrın cogu "10 yılım kaldı vs " demiş.

yavrucum 20li yaşların başında bu neyin tatavası lan. yok evlenmeye bakışım bu yok şu. gidin dışarı dolanın biraz. daha bu yaşta neyin kafası bu. tadını çıkarın biraz.

30 dan önce takmayın bunlara bu kadar. hatta 35.
  • mutsuz bir evliği olup her sabah küfrederek uyanacağına ve işten gelirken ayakları geri geri gideceğine kendi küçük dünyasında yalnızlıktan mutsuz olması daha evla olan erkektir.
  • o ben de olabilirdim ama ucundan dönüyorum sanırım. hatun nikaha gelmezse veya nikahta hayır derse tamamdır bu iş. gelişmelerden haberdar ederim öptüm
  • mutludur. ruh hastası bir kadınla evli olacağına, bekarlığın sultanlığını yaşamaktadır. ruh hastası olmayan kadın mı kaldı şu yaşadığım ülkede, şu zamanda diye düşünmektedir içten içe. aslında tabi ki vardır ama kendisini bu konuda şanslı hissetmez.
  • allah kimseyi o hale düşürmesin. çok berbat bir durum. arkadaşlarımı görüyorum hepsi evli çocukları var. onları baktıkça o kadar imreniyorum ki. mutlu bir aile, sevgi dolu bir eş ve sağlıklı güzel çocuklar sadece ve sadece hayal benim için. bende elimden gelen en iyi şeyi yapıyorum :" kadıköy-moda sahilinde bir bankta oturup ağlamak. yada evime gidip ağlamak."

annem babam ve kardeşim, aynı şehirde olmasak bile yanımdalar ve hayattalar. allah beni onlardan önce alsın yanına inşallah. ailem olmadan nasıl yaşarım bilmiyorum.:(
hesabın var mı? giriş yap