şükela:  tümü | bugün
  • sabahtan başlayıp gece yarısına kadar devam eden furyadır. galiba kanalı komple seksenler dizisi üzerine kurmuşlar. günde yaklaşık 12-13 saat yayınlıyorlar bu diziyi, bu bir işkence yöntemi olmalı.
  • benim de fark ettigim ilginc durum. kanal yonetimi degisik bir haz aliyor sanirim.
    bu diziyi 0-5 ve 60+ yas grubundan baska izleyen gormedim henuz.
    bi ara kemal sunal filmleri her kanalda surekli gosterilir, replikler ezberlenir hale gelirdi. oyle bir sey yapmaya calisiyorlar desem seksenler gibi dandik diziyi kim naapsin?
    kanalin ismini seksenler tv olarak degistirsinler bence yayin akisinda baska bir sey yok cunku
  • (bkz: seksenler dizisinin ara ara 360 kanalını vermesi) şeklinde de yorumlanabilir.
  • artık bugün yarın başlığını açacaktım, benden önce davranmışlar. her geçişimde seksenler var. hatta seksenler tv diye geyiğini yaptık.

ben bilirim diye bir yarışma var, onu seyretmek için açıyoruz 360'ı. akışı bozan tek program da bu galiba.
  • bizim evde seksenler faşizmine dönmüş durumda. sabahtan akşama kadar bizimkiler bıkmadan usanmadan izliyor, kimsenin izlemediği zamanlarda dahi arka fonda hep açık.
  • yeni bölümünü akşam verip ertesi gün de aynı bölümü 3'e bölüp sabah öğlen ikindi olacak şekilde gösteriyorlar.arada bir "ben bilirim" ve "maksat yarışmak olsun" diye programları gösteriyorlar yani çok da haklarını yememek gerek.