şükela:  tümü | bugün
 • az önce netflixin çok yakında kısmında konusunu gördüğüm filmdir. konusu itibariyle bir wattpad hikayesinin film hali olabilir çünkü mafya babası bir kadını kaçırıp kendine aşık olması için 365 gün veriyormuş.

  kalitesiz içeriğin köpeğiyiz.
 • aynı isimli blanka lipinska kitabından uyarlama erotik/dram netflix filmi.
  ilişkisi monotonlaşmış, birlikteliğinden sıkılmış bir kadın mafya bi eleman tarafından kaçırılıyor ve 365 gün içinde ona aşık olması için zaman veriliyor. yani ne izliyorum ben dedirtiyor sık sık ama yine de insan izliyor garip bi şekilde.
 • erotik filmdir. konuludur. söyleyeceklerim bu kadar.
 • aslinda konusu baglaminda bizim tipik ağa dizilerini hatirlatti.zengin,asiri yakisikli,aşiri kasli,güclü,gizemli,alfaligin kitabini yazmis ütopik bir erkekle,yillardir ruyalarinda gördügü,aşkindan öldügü,ilk goruste aşik oldugu güzel bir kizin hikayesi.bizimkilerden farki hanim ağa olan kaynana yok ve erotik bi film seklinde ilerliyo.ozcan deniz'in tuhaf filmleri gibi.netflixte yemek yerken kenarda ses olsun diye actigim,iyi zaman gecirten anlamsiz film.
 • (bkz: stockholm sendromu)

  sadece erotiklikten yürüyen konusu ve işleyişi sarmayan boktan bir film.
 • ne olduğunu bilmiyorum ama heralde polonya yapımı bir filmdir. (bkz: lehçe bildiğimi belli edeyim anları)
 • aşırı yakışıklı bir oyuncunun yüzü suyu hürmetine izlenen (bkz: michele morrone), grinin elli tonu tadında bir drama olmaktan öteye gidemeyen film.
 • fifty shades of grey vari bir senaryoya sahip film. gerçi fifty shades of grey bu filmin yanında daha edepli kalıyordu, o derece cinsel içerikli bir film.

  senaryo aşırı saçma geldi. adam kıza nasıl aşık olmuş bir kere yüzünü gördüğü kızın fotoğrafı nasıl eline geçmiş de portresini yaptırmış hiçbir şey anlamadım. ayrıca bir mafya tarafından kaçırılsa hangi kadın bu şekilde sakin kalıp adamla oynamaya çalışır bilemiyorum.

  kadın oyuncunun yapmaya çalıştığı seksi bakışlar bir benim tuhafıma gitti sanırım. seksi olmaktan çok adamı süsecekmiş gibi bakıyordu. gerçekten hayatımda gördüğüm en berbat oyuncu olabilir.

  ama italyan efsane idi cidden. aşırı karizmatik bir adam. sesi falan çok harikaydı.
 • konusu tamamen bdsm üzerine kurulmuş erotik film.
  sırf başroldeki adamın karizması ve bazı vurdulu kırdılı * sahnelerin hatrına izledim.
  film genel olarak kötü diyebiliriz ama, sadece o meşhur duş sahnesi için bile izlenir deyip susuyorum.
  bu arada, filmdeki seksi abimizin “baby girl” deyişinin 1 saatlik versiyonunu hazırlayıp youtube’a atan yok mu hala? hiç mi yok? peki teşekkürler.
 • polonya yapımı konulu porno filmi.
  kitabı falan okumadım ama film çok dağınık.başı sonu belli değil.o değil de başroldeki abimizi allah sahibine bağışlasın. sen nesin öyle ya.