şükela:  tümü | bugün
  • aralarında bulunduğum ve 2017 kasım ayında askere gidecek olan yazarlardır.

20 ekim 2017 saat 10.30'da yerler açıklanacaktır.
  • bugün yaptırdığım işlemler sonrası büyük ihtimalle aralarında olacağım yazarlardır. iş hayatına atılmadan önce askerliği aradan çıkartıp rahatlamak istiyorum. yedek subay da çıkarsa demeyin keyfimize. askerlik şubesindeki memur diploma notu ile çıkıyor dedi ama başvuru tavsiyesi değildir.
  • tecil hakkım varken kullanmayıp aralarına katıldığım yazarlar. inşallah iyi etmişimdir.
  • aöfde 3 ders sınavında kalan 2 dersimi de verdikten sonra aralarına katılmayı düşündüğüm güruh. iş okul bilmem ne diye geciktirdik şimdi iyice zor gelmeye başladı. bakalım.
  • (bkz: reserved)
  • bu ağustos sonuna kadar başvuru süresi var diye biliyorum. %99.9 ihtimalle aralarında bulunacağım arkadaşlardır. iyi kötü her türlü öğüt/bilgi/tavsiye vermek isteyen yeşillendirsin. yaş 25, iş durumundan dolayı tecili bozup gideceğim yüksek lisansın tam da kaymağını yiyeceğiz derken..

edit: sizden biriyim artık. 6 ayda bitirip gelmek ümidiyle..
  • dün yaptırdığım tecil bozumu festivalinden sonra aralarında olacağım yazarlardır.

kısa dönem istedim ama işlemleri yapan kadına da sordum uzun dönem olabilir mi diye. bakanlık ihtiyaca göre alıyor dedi. e o zaman neden soruyorsunuz? boşu boşuna huylandırdı.

beklemedeyiz.
  • aralarında bulunduğum yazarlardır. yedek subay adayı olarak kasım 2017 yi beklemekteyim.
  • bedelli kasımda gelecek ne yapıyorsunuz aq.
  • bugün tecil bozdurarak aralarına katıldığım yazarlardır.

gidiyorum ama içimde garip bi boşluk var.
    sınıflar ve yerler açıklanınca geçiyodur umarım.