şükela:  tümü | bugün soru sor
  • fıkraların dışında gerçek hayatta da yaşayan adam.
    "gençliğime baktığımda pişmanlık duyuyorum, yaşadıklarımı öfke ve utanç kaynağı olarak görüyorum" diye itiraflarda bulunmuştur.
  • kibar feyzo'da (bkz: eli elime değdi) hem ben yandım hem kendi eşliğindeki halay sahnesini hatırlatmıştır.
  • mastürbasyon diye bir şeyin olmadığı yerden geliyor sanki. ne var bunda? trip, dırdır, kısıtlamalar, kaynana, kayınço, naz olmadan yaşamış ne güzel. biz erkenden milli olduk da ne oldu
  • allahini seven su yukaridaki entry i yazan gerizekalinin beyinini kontrol etsin..70 yaninda vefat eden elizabeth bakireymis..basinda nobet mi tuttun pezevenk afedersin gelip burda ahkam kesiyorsun...
  • sagopa reyiz der ki;

'sen abartıyorsun rahat yaşamla sapıtmayı
    istanbul üstünden geçmiş bırak kendini korumayı
    iyiden iyiye bakıyorum da yoldan raydan çıkmışsın
    tenine dokunan ellerden bir koleksiyon yapmışsın aferin!
    o yataktan bu yatağa yatıp takılıp sızmışsın, bu zihniyetle aşkı yorgan altlarında aramışsın aferin!
    akrep ateş çemberinde harakiri yaptı sahiden
    pozitif olana dek negatifim kuzen
    erkek alana dek istediğini sanarsın ki romeo
    ne diller döker de teslim olur kapana juliet
    kadınlar hassas ve hisli, dilekleri içlerinde gizli hatırla işi bitince kaç romeo gaddarca gitti?'

bu dizelerin muhatabı olmayan erkektir.
  • bekarlığın sultanlık olduğunu kavrayamamış joseph reis, hayatı gençliği seksten ibaret saymamak gerekir, hayatta birçok şey cinselliğin üzerindedir
  • hz isa
  • üç yıl daha sabretse the 40 year old virgin filmini gerçeğe dönüştürecek adamdır aynı zamanda.
  • pimi çekilmiş bombadır; her an her yerde patlayabilir..
  • "böbrek.avi" efsanesinin kurbanı olmuştur.
    tabii ahlakımızı bozmak isteyen dış mihrak bbc'nin gençleri zinaya teşvik etmek için kurguladığı bir haber de olabilir.
    şaka bir yana ergen psikolojisi üzerine önemli detaylar içeren bir haberin kahramanıdır. özellikle zararlı alışkanlıklar edinen kişiler konuşulup engellenmeye çalışılırken hiçbir şey yapmayan, hayatın hiçbir alanına dahil olamayan insanların hiç fark edilmediğinin vurgulanması ayrıca önemli.