şükela:  tümü | bugün
  • bu gene benim.

bu başlığı da açmak bana kısmetmiş gene. 36 yaşındaki durumlar devam ediyor. hala esra'nın ((bkz: 36 yaşında bekar erkek) başlığındaki bahsettiğim bayan) aşkını içimden atamadım. bekliyorum . rabbim inşallah onu benden haberdar edecek.

özellikle bayan dedim ki, (#65119925) mesajını yazan ve kendini bir hayli beğenmiş ve buna dayanarak insanları aşağılama ve hakir görme gibi hoş olmayan davranışlar gösteren bu yazara inat yazdım. var mı itirazın bayan diyorum. (bkz: bayan) . hadi cesaretin ve yüreğin varsa bu yazımı engelle de ense tıraşını göreyim.

ayrıca da esra'nın pasif kaldığımdan dolayı benimle evlenmeyeceğini ve hep bekar kalacağımı ididia edenler. siz haşa allah mısınız? allahın o kişiyi benim kaderime yazmadığını nereden biliyorsunuz. bu ne kadar iğrenç ve nefret dolu bir söylemdir.(#65119925)

(#65119925) ayrıca da buradaki veryansınım kadınlara kendimi acındırıp sosyal medyadan ekletmek felan değil. kişiler kendileriyle karıştırıyor beni sanırım.
  • 37 yaşı tamamlayıp, 38 yaşından gün almış, hiç evlenmemiş erkektir.

bazı densizler boşanınca da kendilerine bekar diyor. ulan yuhh artık. o zaman dul diye kime diyorlar.

şöyle düşünün. siz 100000 km'yi geçmiş bir arabanın km sayacını 0'larsanız o araba 0 araç mı olmuş oluyor. hayır olmuyor. işte boşanmış veya dul insandaki durumda budur. arkadaş bekar olma durumunu yaptığın ilk evlilikle zaten kaybettin. sonraki evren dul veya boşanmış kişidir. o yüzden bekarım deyip kendini ve insanları kandırma.