şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ani istifa kararım sonucu tecilimi bozarak dahil olduğum ve başlığını açtığım henüz olmayan topluluk**

mayıs 2018'de birliklerine teslim olacaklardır.

edit: (bkz: #76178768)
  • dün bozdurdum tecili bakalım hayırlısı olsun
  • tertibim olacak yazarlardan olusan guruhtur.
  • tecilimi bozarak içinde bulunduğum topluluk.
  • bir iş gezisi nedeniyle konakladığım otelde kolluk kuvvetlerinin elime “gel evladım” ihtarı tutuşturması ile içerisine aniden girdiğim grup.

açıkçası askerlikte ilk gece zihinlerde başladı.

şimdiden kafa yormalar, yapan/yapmakta olanları sorguya çekmeler, her dinlediğin kişinin etkisinde kalmalar, tüh keşke uzun değil kısa/kısa değil uzun seçseydim demeler..

allah sağlıcakla sevdiklerimize kavuştursun. hayırlısı ne ise öyle olsun.
  • içinde bulunduğum gurühtur. mayista birliğe teslim olacağım nasipse.

herkesin gönlüne göre , sağlıkla tezkere şansı versin allah. arrivederci.

edit@ olm hani bilecik diye bi yer yoktu ole konusmustuk ? bana olmayan yeri vermisler iyi mi ? uzmanligi bilecik_bozuyuk de yapmis olan sevgili eksici kardeslerimden sevabina iki uc oneri alirim...
  • yazar olamadık ama ekşi sözlük sayesinde tecilimi bozdurarak 371. dönem askere gidecek çaylak olarak beni de ekleyebileceğiz liste.

edit: bugün itibari ile ekşi sözlük bir yazar olarak askere gideceğimi bildirdi. sevgiler.
  • benim ciğer paremin de içlerinde yer alacağı gruptur. gittiğiniz gibi sağlıkla dönün evlatlar.
  • bozdurduğum tecil ile aralarında bulunduğum insanlardır.

mayıs 2018'de ordunun hizmetindeyim. umut ederim ki karakterime uygun, işe yarar bir görev üstlenirim, orduya bir faydam dokunur. hayırlısı olsun.

tanrı türk'ü korusun ve yüceltsin.
  • tecilimi bozdurarak tertiplerimin arasına katıldım. ciddi bir kararsızlığın ardından yedek subaylık için tercihimi pozitif kullandım. hayırlısı neyse o olsun.
    allah her birimizin yardımcısı olsun.