şükela:  tümü | bugün
  • aslan gibi gidip aslan gibi dönecek olan sözlük yazarlarıdır.
  • eğer tezsiz de olsa yüksek lisans yapmazsam - ki büyük ihtimal yapmayı denemeyeceğim bile - askere gideceğim dönemdir. 2018 kasım celp dönemine denk geliyor.
  • artık aralarında benim de olduğum yazarlardır. kasım celbine denk geliyor.
  • 373 oldu mu yaw??. 321 de bırakmıştım en son :)
  • aralarında bulunduğum yazarlar grubu.heyecanlıyım benim gibi ciddiyete gelemeyen adam askerlikte ne yapabilir, nasıl yararlı olabilir bilmiyorum.
  • gün itibariyle aralarına katılmaya karar verdiğim yazarlar. zor da olsa okul bitti, yaş oldu 27. birkaç iş var ama askerlik her zaman engel. e kalmış 1,5 yıl tecilim, şimdi bir işe girsem 1,5 yıl sonunda yine gitmek zorunda kalacağım o yüzden maceraya hiç gerek yok, gideyim de çıksın aradan. gelecek kasımda ben de askerim. selam olsun gidecek tüm dostlara.
  • gördüğüm lüzum üzerine, bugün itibariyle dilekçe ve muayene işlemlerini tamamlayıp ön sıralardan yerimi ayırtarak dahil olduğum yazarlardır.

edit: bilgi verebilecek saygıdeğer suserlardan mesaj bekliyorum.

--- spoiler ---

acemi birliği: 59 uncu hav. ve top.eğt.tug.k.lığı / erzincan merkez / erzincan

usta birliği: 28 inci mknz. p.tüm 230 uncu mknz. p.a. 2 nci mknz. p. tb. 3 üncü mkzn. p. bl. / lefkoşa / lefkoşa

sevk tarihi: 5 aralık.
    --- spoiler ---
  • aile hekimine gidiyorum hepimizin için hayırlısı olsun.

edit 1 : askerliğe elverişli (:

edit 2 : bu kardeşiniz kasım ayında çakı gibi asker.

edit3: artık çok sıkıldım alın lan beni askere.

edit4: bugün itibariyle son kırmızı tickli alan da yeşile dönmüştür. 19 ekimi beklemekteyiz efenim.
  • e-devlet üzerinden başvuru yaptığım, pazartesi günü doktor muayenesinden sonra aralarına dahil olacağım yazarlar grubudur.

bekletmeye gerek yok.

edit: tüm işlemleri hallettim. geriye yerlerin açıklanacağı gün olan 19 ekimi beklemek kaldı.
  • son asteğmen olarak çıkacak adaylardır. malum asteğmenlik kalkıyor bir daha alınmayacak.