• artık aralarında benim de olduğum yazarlardır. kasım celbine denk geliyor.
  • 373 oldu mu yaw??. 321 de bırakmıştım en son :)
  • aralarında bulunduğum yazarlar grubu.heyecanlıyım benim gibi ciddiyete gelemeyen adam askerlikte ne yapabilir, nasıl yararlı olabilir bilmiyorum.
  • gün itibariyle aralarına katılmaya karar verdiğim yazarlar. zor da olsa okul bitti, yaş oldu 27. birkaç iş var ama askerlik her zaman engel. e kalmış 1,5 yıl tecilim, şimdi bir işe girsem 1,5 yıl sonunda yine gitmek zorunda kalacağım o yüzden maceraya hiç gerek yok, gideyim de çıksın aradan. gelecek kasımda ben de askerim. selam olsun gidecek tüm dostlara.
  • kısmetse başvuru yaptığım celp dönemidir.
    tecil hakkımı kullanmadım, şuan asal şube müdürlüğü onayı kaldı e devletteki süreçte.
    şimdi beni ileri atarlar mı yoksa bir sıkıntı olmaz direkt bu celp dönemi gidenlerden biri olur muyum merak ediyorum gidip geleyim derdindeyim kısa dönem olacak zaten birisi yeşillendirebilirse iyi olur.
  • e-devlet üzerinden başvuru yaptığım, pazartesi günü doktor muayenesinden sonra aralarına dahil olacağım yazarlar grubudur.

bekletmeye gerek yok.

edit: tüm işlemleri hallettim. geriye yerlerin açıklanacağı gün olan 19 ekimi beklemek kaldı.
  • son asteğmen olarak çıkacak adaylardır. malum asteğmenlik kalkıyor bir daha alınmayacak.
  • 373. dönem yedek subay whatsapp grubu link
  • bu başlıklara yazmakta varmış kaderde.

dahil olduğum yazarlardır.

hakkımızda hayırlısı artık.
  • aralarında bulunduğum yazarlar topluluğudur. allah'ın izniyle sağ salim gidip döneceğiz. bakalım yedek subaylık mı yoksa 6 ay kısa dönem mı?

edit: ısparta dağ komando

hizmet türü: yedek subaylık
hesabın var mı? giriş yap