şükela:  tümü | bugün
  • mayıs 2019 celbinde askere gidecek sözlük yazarlarıdır.
  • bu dönem benim haricimde sözlükten giden yok herhalde. 19 nisan'da yerlerin açıklanması bekleniyor.

edit; acemi birlik; ankara/etimesgut.
    usta birliği; kıbrıs/güzelyurt.

2. celp.
  • psikoloji mezunu olarak askere gideceğim dönem. yedek subay olmak gibi bir hayalim var. yarın hersey belli olacak ama hala teslim tarihinde netlik yok umarım mayistan önce olmaz. yedek subaylik cikarsa büyük ihtimal samsunda olur ki üniversite okuduğum şehirdir. yarın açıklanınca sorusu ve sorunu olanlara yardımcı olabilirim.
    edit:doğru tahmin.
  • sınıflandırma ve askerlik yerlerinin 10:30'da açıklanması beklenen celptir. donanımhaber'de birliklere teslimin 24-26 nisan tarihleri arasında olacağı gibi bir söylem okudum. öyle olursa benim gibi kendini mayıs'ın ilk haftasına hazırlayanlar için biraz apar topar olacak gibi. göreceğiz.
  • saat 10.30'da açıklanmış olan.

polatlı'ya gidecek meslekçiler mesaj atsınlar tanışıp öyle gidelim.
  • eğitim birliği :
    yenifoça j.komd.terör. müc.hrk.ok.k./yenifoça / yenifoça/foça/izmir / izmir

statü :
    yedek subay

branşı :
    102

şeklinde çıktı. burayı bilenlerin tavsiyelerini beklerim.
  • acemiliği hebele hubele ustalığı cart curt çıkanlar yeşillendirsin. bu ne lan? yıllardır sözlükte almış başını gidiyor bi yeşillendirin saçmalığı. hayır yani seninle aynı yere gittiğini bilince napacaksın? nöbet mi tutturmayacaksın adama? burada herkes aklı sıra biri danışsa da yardım etmeyle karışık abilik taslasam üstten baksam nazikçe eziklesem derdinde bilmiyoruz sanki.

siz de gidin askerliğinizi yapın kimseyi yeşillendirmeye ihtiyacınız yok ne yapacağınızı orada rütbeliler söylüyor zaten kaldırmayın kimsenin götünü. bu ne saçmalık amk.

yeşillendirin. yeşil. daha çok yeşil. ben emekli albayım yeşiiiiil!!!