şükela:  tümü | bugün
  • alçaklıkta gelinen son noktadır. insanlıktan nasibini almamış, hayvan bile denilmeyecek canilerin son marifetidir. alçaklar.
    işte o haber
  • istismar değil, tecavüz etmiş kazığa oturttuğum yaratıkları. yapanın soyunu kurutacaksın, amca, teyze, yeğen kuzen ne bulursan gaz odasına. aynı cibilliyetsiz geni taşıma ihtimaline karşı soykırım önlemi.
    önemli not: "tecavüz" zaten "istismar" kapsamındaymış. saçma bir böbürlenmeyle yanlışımı düzelten ilgili uzmana hem teşekkür ediyor hem de kendisine akıl fikir ve adap diliyorum.
  • en küçük kardeşim doğduğu vakit cahillik tabi az biraz atıp tutup severdim. yani 1 aylık bebeği de öküz gibi sevmedim ama sanırım 3 aylık en fazla 4 hadi 5 olsun küçük sonuçta biraz sert sevdim tosun gibiydi maşallah yumula yumula severdim. babam gördü ağzıma sıçtılar evcenek . neymiş efendim bebeklerin kafasında bingıldak varmış daha oturmamis zarar görürmüş bir daha kucağıma tek alamadim refakat eşliğinde sevdim.
    ciddiyim bak arada 21 yaş fark kardeşim var. kocaman insanım ama akıl edemedim neyse kendi malımı öküz gibi severim artık.
    gelelim konuya bu dünya tatlısı bebeklere kötülük edersin katıksız orospu çocuğusun eyvallah da ısırmak dövmek ne la ???
    el nasıl kalkar onu anlamadım ?
    daha kırkı çıkmamış bebeğe bunların yapılması fazla geldi bünyeme . içim acıdı. allah bildiği gibi yapsın. ne diyeyim kelime yok. yazıklar olsun.
  • doğum iznindeyim. bütün gün kızımla uğraşıyorum, şöyle bir haberlere bakayım dedim kızım uyurken. allah kahretsin neden açtım?
  • düşündükçe gözleri dolduran... minicik bedenler ne yaşam savaşları veriyor, analar babalar nasıl bekliyor yenidoğan yoğunbakım kapılarının ardında? anneler her süt için gelişinde binbir umutla geliyor. derdiniz neydi? her şeyimizi kaybediyoruz.
  • şimdi bakın tatlı su hümanistleri, bu yaratıklara adalet ile verilecek hiç bir ceza akıllarını başlarına getirmez. bu yaratıklara verilen hafif cezalar diğer yaratıkları suça teşvik etmekten başka bir şey değil.

bunları alacaksın, o küçücük bedenin maruz kaldığı her şeyi bu yaratıkların vücut ölçülerine göre büyüterek yapacaksın. ibreti alem olsun diye de sallandıracaksın.
    küfür etmeye, hakaret etmeye kelimelerim yetmiyor, çünkü ne söylesem az kalacak.
  • haberin ayrıntılarını açıp okumaya korktum resmen.
    o değil de, bir başka başlıkta mı inceleniyor bilmiyorum, neden sözlükte ilgi çekmediğini anlamadım.
  • aşağılıklıktan öte hareket. nasıl bir bünye böyle bir şey yapabilir?!
  • (bkz: van'da yeni doğan bebeğe tecavüz edilmesi)

(bkz: aramaya inanmak)

ayrıca ben dün yazdığımda bana nefret kusuldu. siber şikayet falan edildiğim yazıldı. olayın ne kadar vahim olduğunu değil de benim vahim şeyler yazdığımı düşünen herkesi vicdanı ile başbaşa bırakıyorum. ayrıca olayın gerçek olduğunu üzülerek belirtmek istiyorum.
  • yukarda allah falan yok arkadaş...

böyle pisliklerin olsuğu yerler, yeryüzünden silinmiyorsa şayet, yaradandan falan bahsetmeyin...

38 günlük dediğin o canlı, öpmeye kıyılmaz, tutulmaz bile doğru dürüst. koklanır lan en içten sevgiyle, dünyanın en güzel kokusudur o, cana can katar, derdini unutturur. o boşluğa bakan gözleri sana baksa bir anlık, bir gram insanlık varsa içinde mutluluktan ağlarsın...

ama habere bak. sonra neden çomar diyorsun, neden aşağılıyorsun. yaparım...

çünkü o orospu çocukları bunlara gık demez, hee der geçer. tecavüzcünün, katilin, hırsızın, arsızın da yanına kalır böyle böyle!