şükela:  tümü | bugün
 • geleceğimdir, koşacağımdır. maalesef dizimdeki sakatlığım sebebiyle kısa bir mesafe sonra bırakacağımdır. ama bunlar ıronman 70.3 e yetiştirilmesi gereken kondisyon yüzünden oldu. ağır ve sert antrenmanlar sonucunda dinlenmesi gereken bir dizim oldu. vay arkadaş! sen uçak biletlerini altı ay önce alırsan böyle olur. ama olsun istanbul tayfası ile buluşup hasret gidermenin de tadı
  başka.

  (bkz: tecavüz zevk ilişkisi)

  işte böyle sözlük, sen her şeyi istiyorsun ama hayat sana bir tanesini seç diyor. neyse yer içerim ben de... bir hayli doluymuşum ya lan ben. olsun yazdım rahatladım.. çatla da patla!
 • 10 ay önceden gidiş dönüş her şeyini halledip hevesle beklediğim 37.sini, 1 kasım'ın seçim günü olup, kardeşimin 1 kasım'daki düğününün 15 kasım'a alınmasıyla kaçırdığım koşu.

  çok hevesliydim lan. olsun yılmıyorum. inşaallah 38. ye katılmak istiyorum ve dört gözle bekliyorum.

  hayır kardeşimin düğünü öğleden sonra 3 veya 4 falan olsa, koşudan çıkıp uçağa atlayıp yetişecem, o kadar gözü kararttım ama düğün saat 12'de başladı.

  kardeşime mutluluklar diliyor, her işte bir hayır vardır diyorum.
 • 31 temmuz indirimli kayıt için son gün. ben oldum. 10k için ordayım. varsa gelen söylesin.

  keşke izmirde güzelce antreman yapabileceğim bi grup olsaydı. şuan günde 5k koşuyorum sadece ter atma niyetine. son 1 ay 10k idmanları yapmak lazım.
 • katılmayı düşünenler için hatırlatalım bugün maratona kayıt için son gün.

  (bkz: adım adım) üyesi ve (bkz: omurilik felçlileri derneği) gönüllüsü olarak bu yıl da yardımseverlik koşusu yapıyor olacağım. mesafe 42 km. geçen senelere oranla derecemi iyileştiremezsem koşma hayatımı sonlandıracağım (sonlandıramadı). kendime söz verdim (tutamadı).

  ayrıca burada girilen entry sayısının azlığını gördükçe ülke insanının bu tip etkinliklere ne kadar ilgisiz olduğunu da bir kez daha görmüş oluyoruz. çok acıklı.
 • halk koşusu için 1 haftadan uzun bir süredir kayit yapılamıyor maalesef. 10k bile kosamayacak durumda olan biz formsuzlar için, sistemde bir iyileştirme yapilmazsa bu yil da katilim yapamayacağız demektir. =(
 • kayıtları 15 ekim'e kadar uzatılmış yarıştır.
 • maraton fuarı 10 - 12 kasım tarihleri arasında aslı çakır alptekin kapalı atletizm salonu'nda düzenlenecektir. katılımcıların göğüs numarası, çip, tişört ve çantalarını alabilmeleri için maraton fuarı'nı mutlaka ziyaret etmeleri gerekmektedir. maraton fuarı haricinde başka bir yerde ve zamanda yarış malzemesi dağıtımı yapılmamaktadır. maraton fuarı katılımcılar ve tüm ziyaretçilere ücretsizdir.

  fuar açılış ve kapanış saatleri
  perşembe : 10:00 - 19:00
  cuma : 10:00 - 19:00
  cumartesi : 10:00 - 18:00
 • şuradaki haberin içinde geç kayıt imkanını anlatan bir paragraf bulunuyor.

  bu sene demokrasi aşkına koşulacaktır.

  http://medyamerkezi.vodafone.com.tr/…de-agirlayacak

  vodafone 38. istanbul maratonu'na 15 ekim 2016 tarihine kadar online kayıt yaptıramamış olanlar, 10-12 kasım tarihlerinde sinan erdem ve aslı çakır alptekin kapalı spor salonu'nda düzenlenecek maraton fuarı kapsamında sunulacak geç kayıt imkânından yararlanabilecek. sporcular, sosyal sorumluluk ortaklarından olan sivil toplum kuruluşlarına en az 40 tl bağış yapmak ve 100 tl kayıt ücretini ödemek kaydıyla geç kayıt yaptırabilecek. maraton fuarı süresince, maraton hakkında kapsamlı içerik sunulurken, maraton (42,195 km), 15 km, 10 km katılımcılarına göğüs numarası, zamanlama çipi, yarış tişörtü ve çantadan oluşan yarış paketleri de teslim edilecek.
 • 10 km'ye katılacak olan arkadaşlar, startta gönüllüler arasındayım.
 • --- spoiler ---

  "vodafone istanbul maratonu’nun, her yıl halk koşusu adı ile koşulan kısmı bu yıl, “15 temmuz şehitleri için koşuyoruz” sloganı ile, kahramanlar koşusu adı altında koşulacak. her yıl halk koşusu sonrasında koşuyu tamamlayanlara verilen tişörtler, bu yıl kahramanlar koşusu’ndan önce, birlik ve beraberlik görüntüsü vermek adına, 10-12 kasım tarihleri arasında sinan erdem spor salonu’nda düzenlenecek olan maraton fuarı’nda dağıtılacaktır."

  detaylı bilgi için..

  edit: göğüs numarası dağıtımına o1/11/2o16 tarihi itibarıyla başlanmıştır.

  --- spoiler ---