şükela:  tümü | bugün
 • 13 kasım 2016 pazar günü koşulacaktır.

  kayıtlar: 01 ocak - 30 eylül tarihleri arasındadır.
 • geleceğimdir, koşacağımdır. maalesef dizimdeki sakatlığım sebebiyle kısa bir mesafe sonra bırakacağımdır. ama bunlar ıronman 70.3 e yetiştirilmesi gereken kondisyon yüzünden oldu. ağır ve sert antrenmanlar sonucunda dinlenmesi gereken bir dizim oldu. vay arkadaş! sen uçak biletlerini altı ay önce alırsan böyle olur. ama olsun istanbul tayfası ile buluşup hasret gidermenin de tadı
  başka.

  (bkz: tecavüz zevk ilişkisi)

  işte böyle sözlük, sen her şeyi istiyorsun ama hayat sana bir tanesini seç diyor. neyse yer içerim ben de... bir hayli doluymuşum ya lan ben. olsun yazdım rahatladım.. çatla da patla!
 • 10 ay önceden gidiş dönüş her şeyini halledip hevesle beklediğim 37.sini, 1 kasım'ın seçim günü olup, kardeşimin 1 kasım'daki düğününün 15 kasım'a alınmasıyla kaçırdığım koşu.

  çok hevesliydim lan. olsun yılmıyorum. inşaallah 38. ye katılmak istiyorum ve dört gözle bekliyorum.

  hayır kardeşimin düğünü öğleden sonra 3 veya 4 falan olsa, koşudan çıkıp uçağa atlayıp yetişecem, o kadar gözü kararttım ama düğün saat 12'de başladı.

  kardeşime mutluluklar diliyor, her işte bir hayır vardır diyorum.
 • 31 temmuz indirimli kayıt için son gün. ben oldum. 10k için ordayım. varsa gelen söylesin.

  keşke izmirde güzelce antreman yapabileceğim bi grup olsaydı. şuan günde 5k koşuyorum sadece ter atma niyetine. son 1 ay 10k idmanları yapmak lazım.
 • halen halk koşusu için detayları paylaşılmamış ve kayıt alınmayan organizasyon.

  (bkz: genç koşucular rahatsız)
 • katılmayı düşünenler için hatırlatalım bugün maratona kayıt için son gün.

  (bkz: adım adım) üyesi ve (bkz: omurilik felçlileri derneği) gönüllüsü olarak bu yıl da yardımseverlik koşusu yapıyor olacağım. mesafe 42 km. geçen senelere oranla derecemi iyileştiremezsem koşma hayatımı sonlandıracağım (sonlandıramadı). kendime söz verdim (tutamadı).

  ayrıca burada girilen entry sayısının azlığını gördükçe ülke insanının bu tip etkinliklere ne kadar ilgisiz olduğunu da bir kez daha görmüş oluyoruz. çok acıklı.
 • halk koşusu için 1 haftadan uzun bir süredir kayit yapılamıyor maalesef. 10k bile kosamayacak durumda olan biz formsuzlar için, sistemde bir iyileştirme yapilmazsa bu yil da katilim yapamayacağız demektir. =(
 • kayıtları 15 ekim'e kadar uzatılmış yarıştır.
 • marathon expo 2016 ,10-12 kasım tarihleri arasında yapılacak.
 • maraton fuarı 10 - 12 kasım tarihleri arasında aslı çakır alptekin kapalı atletizm salonu'nda düzenlenecektir. katılımcıların göğüs numarası, çip, tişört ve çantalarını alabilmeleri için maraton fuarı'nı mutlaka ziyaret etmeleri gerekmektedir. maraton fuarı haricinde başka bir yerde ve zamanda yarış malzemesi dağıtımı yapılmamaktadır. maraton fuarı katılımcılar ve tüm ziyaretçilere ücretsizdir.

  fuar açılış ve kapanış saatleri
  perşembe : 10:00 - 19:00
  cuma : 10:00 - 19:00
  cumartesi : 10:00 - 18:00