şükela:  tümü | bugün
  • hayaldi gerçek oldu... en azından mary öyle diyor.

zaman yolcumuzun haberi
  • (bkz: küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın)

her zamanki gibi yalandır. abla ne kullandıysa iyi uçmuş. sir benjamin franklin diye bir adam evine gelmiş bik bik bik. abi biraz destekli sallayın ya. benjamin franklin diyor kadın ahahah. dünyadaki her insanda ünlü olma sevdası var. dikkat çekmek istiyor herkes. bu zamanda yolculuk yaptım diyenler yalan söylediklerini de bilmiyorlar. beyinleri artık yalanı doğru olarak kabul ediyor. inanıyor gariplerim. sallamak bedava. 2048'den gelen adam, malezya uçağının sinyalleri telefonuna gelen adam falan vardı nerede onlar? ya sallıyosunuz bari destekli sallayın. sir benjamin franklin, aynen anam. güzel isimmiş. neyse, imkanı olan varsa bir zahmet beni de götürsün. niye benim kapıma sir benjamin franklin gelmiyor? benim neyim eksik ulan? sitedeki güvenlik içeri almıyor amcamı herhalde.
  • "şu sıralar gittim geldim, gelecek çok güzel bir yer ahan da fotoğrafım" diyerek ortaya çıkan koca popolu abla akraksiyonu..
    apex tv haberidir aslında, youtube kanalına bakarsanız eline fotoğraf alip küsuratlı yıl sallayan geleceğe gittim diyor, hepsi de bir şekilde arkadaş kurbanı olmuş, tavsiyeye uymuş hayır bir de orda kalmamışlar geri dönmüşler..
    hatta bir tane zaman makinesini gösteren arkadaş bile mevcut, tabi çalışmasını göstermiyor siz inanın yeter..
    yeni trend bu geleceğe gidip fotoğraf ile dönmek, geçer geçer..