şükela:  tümü | bugün
  • benim o. boyum gayet 160. ancak ayakkabı numaram 39. 39 numara ayakkabıları alırken görünüşüne dikkat etmek gerekli zira dikkat etmediğinizde 2. titanic ayağınızdaymış gibi bir görünüm oluşturuyor.
  • boyu kısaysa karda batmayacak,suda iyi yüzecek kızdır.
    (bkz: basınç)
  • hurafelere inanmama sonucu dahil olduğum topluluk. küççük çocuğum, annemden şöyle bi cümle "yere terliksiz basma, kocaman ayakların olur". yeaa nalakası var yeaaa diyen çok bilmiş ben, al sana 39 ayak. hayır aynı şeyi ergenliğe girerken memelerimi tasla ölçmeye kalkan anneanneme de yapmıştım, tas gibi olsun diye öyle yapılırmış. yeaa nalakası var yeaa, türk kahvesi fincanıyla ölçsem öyle mi olacak yağni dememle, gelin bakın kahve fincanı kadarlar. -lar derken, ikisini kastediyorum, öyle -lar denecek bi durum yok. :(
  • topuklu ayakkabılar, hele açık ayakkabılar 38 numaradan büyüğüne yakışmıyor sanki.
    hani nadiren incedir, güzeldir parmaklar tamam da..
    ne bileyim, kadın dediğinin ayağı 36-37 olmalı bence.

yanlış anlamayın, ayak numaram 38.5-39 arasında gidip gelmekte.
    nice güzel topuklululara sadece uzaktan bakmış lakin alamamış bir insanım nihayetinde..
  • uzun boylu hanım kızlarımızda hiç de sırıtmayacak detaydır. zira hobitten hallice bir kütleye sahip olup 37-40 ayağa sahip olmak ciddi zulüm çirkinlik olur. şahsen 1.90+ boyumla 40 numara ayağım olması halinde de aynı şeyleri düşünürdüm kendimle ilgili.

korkana not: merak etme yahu erkeğim*
  • boyu uzun olan tum kizlarin icinde bulundugu durumdur. ki adriana lima bile 40 giyiyorken...

begenmiyorsaniz minyon kiz bulcaksiniz beyler.
    mincik ayakli.
    mincik elli.

(bkz: ben)
  • benden kısa olup 40 numara giyen bir yengem var. benimle aynı boyda olup 40 numara giyen bir tanıdığımız var. benden uzun olup 37 numara giyen bir demet şener var. seç beğen al. boyla alakası olduğunu sanmıyorum ama ilginçtir benim ellerim çok büyüktür babamın da elleri devasadır ondan herhalde :d gerçi onun da ayakları 45 numara bu mantıkla benim ayaklarımın da büyük olması gerekiyordu.

yapıyla alakalı bir durumdur. uzun boylu olduğu anlamına gelmez.
  • babet giymesin de n'aparsa yapsın kızıdır.
  • eğer boyu uzunsa, kurban olduğum kızdır. evime alır, balla çilekle beslerim ben onu.