şükela:  tümü | bugün
  • altıncı cadde aracılığıyla varlığından haberdar olduğum mobilyacı. lan çok uygunlar, kesin dandik çıkar ama haydi bir deneyelim dedik. şaşırttılar.

facebook sayfaları aracılığıyla direkt kendileriyle muhatap olarak, ofise 2 berjer aldım. ricam üzerine, satışta olan bir berjerin farklı bir rengini yaptılar. kısa sürede teslim ettiler. koltuklar geldiğinde 2 berjerin ufak tefek farklılığı olduğunu gördüm, fotoğraflarını çekerek kendilerine ilettim. en ufak bir sorun çıkarmadan, 2 berjerin de yenisini gönderdiler. üstelik döşeme aşamasında da fotoğraf gönderip onay aldılar.
    hem fiyatlarından, hem de müşteri hizmetlerinden ziyadesiyle memnun kaldık.
  • kızkardeşimle yabancı bir instagram hesabında görüp vurulduğumuz, fellik fellik google görsellerde aradığımız, hep yabancı sitelerde denk geldiğimiz şu güzelim köşe koltuğun tasarımının "3a mobilya özel tasarım ürünü" olduğunu söyleyerek dürüstlükleri konusunda şüpheye düşürmüştür.

güzel kanepe ve türkiye'de başka yerde bulamadık ama, sahtekâr satıcılardan hazetmiyorum.

ilgili instagram adresi için bkz

ekleme: durumu kendilerine anlattığım bir mail atmıştım. sayfadaki fotoğrafı değiştirmişler; ama cevap vermeye tenezzül etmemişler. sayfanın ilk halini iyi ki kayıt altına almışım.