• guillermo del toro'nun trollhunters'dan sonraki yeni netflıx animasyonu.trollhunters sevenlerin kesinlikle izlemesi gerekiyor.
  • kötü olmasa da ilk 6 bölüm itibariyle trollhunters kadar keyifli değil .
    hikaye ve karakterlerin daha karanlık olmasının da etkisi var tabi bunda.
  • trollhunters hayranı olan beni heyecanlandıran yeni netflix dizisi. aynı karakterlere yer verilmesi de keyifli olmuş.
  • 7 bölümünü izlediğim netflix yapımı animasyon dizi.
    animasyon filmleri türkçe dublajlı izlemeyi severim, bu animasyonun dublajı ile ilgili şüphelerim vardı fakat yersiz olduğunu anladım. dublajı şahane olmuş.
    dizi ise orta şeker şuana kadar. başları daha güzeldi sanki ama bitirdikten sonra tekrar genel bir edit yapacağım konu ile ilgili.
  • öncelikle müthiş müthiş müthiş !
    hatta ve katta mütüşğş
    o kadar yani, ama bunda nelerin payı var;
    şimdi ben normal diziyi izlerken aja ve krel'i zeki değişim öğrencileri olarak görüyordum (hintli programcılar olur ya hani) bunda trol avcılarının zebani ofisini bastığı bölüm çok etkili oldu, bu yüzden "lan bu ne, neyse çerezlik bişey herhalde izleyem" diye bi başladım sonradan jeton düştü;
    şimdi bu nedenler neler; (zpoiler)
    -uzaylılar varmış(!)
    -uzaylıları araştıran bir üs varmış(!)
    -uzaylıları araştıran üssün komutanı çok şey baktı o bölümde herhalde onunda bir hikayesi var
    -madem bizim mistik grup var(trolcüler) e şimdi bu uzaylılar (öyle denmesinden hoşlanmıyorlar) ile neden hiç karşılaşmadılar olayına açıklama getiriyor (evet getiriyor)
    -önceleri dünyaya önyargı ile yaklaşıp sonradan sevmeleri
    -vex'in her an "glorian" diye bağırışması
    -hani o ultra acılı taco yapan arkadaş var ya bizim tombiğin sevdiği, minibüsle dolaşan he bildin mi ? işte o uzaylı
    -ve en önemlisi güzeli belkide benim duygusallığımdan ötürü önemli hale getirdiğim olay aja ve steve aşkı. ulan beni o kadar etkiledi ki anlatamam ya, hüngür hüngür ağladım desem yeridir.
    bu anlattıklarım sadece bir kısmı izledikten sonra "haaaaaaaaa" gibi "lan o öylemiymiş" veya "vay amq" diye şaşıracağınız taşınızın oturacağı çok yerler var evet.
    izleyin efenim izleyin...
  • trollhunters'tan sonra fazlasıyla yavan gelen animasyon dizisi. özellikle sezonun ilk yarısı çok sıkıcıydı, finale yakın biraz toparladılar ama bence yeterli olmadı. güzel tarafları hiç yok diyemem, olayın arcadia'da geçmesi ve trollhunters karakterlerinin de bazı bölümlerde olması güzeldi.
  • ünlü düşünür ve araştırmacı eli pepperjack reisin odasındaki çizelgesindeki her şey bir bir gerçekleşiyor. önce troller, sonra uzaylılar ve şimdi de:

son bölüm spoiler:
    --- spoiler ---
    büyücüler
    işte o gizli çizelge
    final bölümünün sonunda büyücülerin de yolu yapıldı.
    bunun bir üçleme olduğunu bilmiyordum. çok önceden şöyle bir tanıtım yayınlanmış: triology

yine de aja'nın ülkesine dönmesine üzüldüm. krel gitseydi, aja'yla yeni seride devam edilseydi daha hoş olurdu diye düşünmekteyim.

--- spoiler ---
    saygılarımla
  • ilk sezon son bölümdeyim ama yani ne biliyim bi eksiklik var. kötü mü? asla ama her bölüm durup yani jim şimdi troll olarak mı kalcak? diyip durduğum için babamdan efsane linç yiyorum o ayrı.

--- spoiler ---

dizide sadece steve ve aja kısmı çok hoşuma gitti onun dışında sadece wizards tales of arcadia çıktığında belki burdan önemli birşeyden bahsedenler diye izliyorum

--- spoiler ---
  • (bkz: #111274948)
hesabın var mı? giriş yap