şükela:  tümü | bugün soru sor
 • benim de head & shoulders clinical strength satın almak için kullandığım site.

  seni yenicem lan seboroik dermatit diye gaza geldikten sonra şampuanı burada buldum sözlükte de olumlu referans görünce cumartesi sipariş verdim, bugün (pazartesi) öğlen elime ulaştı, saolsunlar 1 metre kadar baloncuklu naylona (neydi bunun adı ya) sarmışlar şampuanı, seboroikten kurtulur muyum bilmiyorum ama bugünlük stresten kurtuldum *
 • kesinlikle çok memnun kaldım, yaptığım alışverişten; türkiye'de çok zor bulabileceğiniz ithal ürünlerin olduğu site.
  sipariş verdikten bir sonraki gün aradılar ve sipariş verdiğim ürünlerden birinin gümrükte olduğunu ve gelmesinin 15-20 günü bulabileceğini söylediler. benzer başka bir ürünle değiştirdim. kendilerinden kaynaklı hata nedeniyle kargo ücreti almayacaklarını belirttiler. para üstünü kredi kartına iade ettiler ve ertesi gün elime ulaşan paketin içine de jest olarak ithal bir şampuan, bir saç kremi ve vücut losyonu koymuşlar.
  daha ne olsun
 • avalon organics ve ıden gibi doğal (%70), hayvanlar üstünde test yapılmayan ürünleri kolaylıkla ve çok uygun fiyatlara bulabileceğiniz alışveriş sitesi. bir de sipariş verdiğiniz andan teslim alacağınız ana kadar hem e posta hem de telefonla size her aşamasını haber veriyorlar.
 • zor bulunan head & shoulders clinical strength ürününü satan site. ben de buradan aldım. hizmet çok iyi, çok hızlı. fiyat piyasadaki en uygun fiyattı. diğer ürünlerini de inceledim bulması zor amerikan ürünleri vardı. zaten dükkanları da adana'daki amerikan pazarı'ndaymış.
 • hiçbir yerde bulunmayan kozmetik ürünlerini yurtdışıyla aynı fiyata hatta bazen daha ucuza satıyorlar. ürünlerin orjinal olup olmadığından şüphelenmiyor değilim.