• benim de head & shoulders clinical strength satın almak için kullandığım site.

seni yenicem lan seboroik dermatit diye gaza geldikten sonra şampuanı burada buldum sözlükte de olumlu referans görünce cumartesi sipariş verdim, bugün (pazartesi) öğlen elime ulaştı, saolsunlar 1 metre kadar baloncuklu naylona (neydi bunun adı ya) sarmışlar şampuanı, seboroikten kurtulur muyum bilmiyorum ama bugünlük stresten kurtuldum *
  • kesinlikle çok memnun kaldım, yaptığım alışverişten; türkiye'de çok zor bulabileceğiniz ithal ürünlerin olduğu site.
    sipariş verdikten bir sonraki gün aradılar ve sipariş verdiğim ürünlerden birinin gümrükte olduğunu ve gelmesinin 15-20 günü bulabileceğini söylediler. benzer başka bir ürünle değiştirdim. kendilerinden kaynaklı hata nedeniyle kargo ücreti almayacaklarını belirttiler. para üstünü kredi kartına iade ettiler ve ertesi gün elime ulaşan paketin içine de jest olarak ithal bir şampuan, bir saç kremi ve vücut losyonu koymuşlar.
    daha ne olsun
  • avalon organics ve ıden gibi doğal (%70), hayvanlar üstünde test yapılmayan ürünleri kolaylıkla ve çok uygun fiyatlara bulabileceğiniz alışveriş sitesi. bir de sipariş verdiğiniz andan teslim alacağınız ana kadar hem e posta hem de telefonla size her aşamasını haber veriyorlar.
  • hiçbir yerde bulunmayan kozmetik ürünlerini yurtdışıyla aynı fiyata hatta bazen daha ucuza satıyorlar. ürünlerin orjinal olup olmadığından şüphelenmiyor değilim.
  • alışveriş yapan birisi olarak yazmam gerekirse; iletişimlerinden memnun kaldım ve ürünleri de orjinal, tavsiye olunur.
hesabın var mı? giriş yap