• (bkz: çiftçilere müjde)

galiba yine tarla ekecekler.
  • şikeci fenerbahçe kulübünün yaptığı pisliğin üzerini örtmeye çalıştığı sikimsonik hashtag.
  • hadi bakalım, siz mi büyüksünüz fenerbahçe mi?

#3temmuzruhuyla
    #hedef29
  • manası ‘tarlaları ekeceğiz’ olan şanlı fenerbahsgsgshdh.
  • biz tek siz hepiniz !

#fenerlekimsebaşaçıkamaz
  • 3 temmuz öncesi ve sonrası, türk futbolu bir daha asla eskisi gibi olmayacak.
  • hahahahhaha. gülmeyeyim diyorum yazmayayım diyorum da artık tutamayacağım kendimi. ruhmuş kumpasmış bilmem neymiş. ne kumpası kardeş yapılan şike uefa tarafından bile onaylanmış ceza almış bir kulübe neyin kumpası. yapılan şike ses kayıtlarınca sabit neyin kumpası. yapılan şike başkanı tarafından kabul edilip sadece ben değil herkes yapıyordu ben radara yakakandım minvalinde savunması var daha neyin kumpası allah aşkına. hadi tamam kumpas kabul ettik cas'tan döndü dava cas bile kabul etti yapılan şikeyi. daha hala ruhmuş kumpasmış geçiniz bunları.

düzeltelim #2011şikesiruhuyla ya da güncelleyelim #zorluruhuyla
    bence daha doğru oldu.
  • 3 temmuz ruhuna kısaca bir göz atalım.

şikeden hüküm giymiş eski başkanları fetöcü hakim ve savcıları aidat vs. almadan kulübe dolduruyor. üstüne tesislerini bu heriflere açıp halısaha maçı yapıyor. maç yaparken giydikleri fenerbahçe formalarının üzerinde bu örgütün gazetesinin adı yer alıyor.
    sportif başarısızlığını örtüp taraftarının gazını almak için yırtınan ali koç da bu durumu ikrar ediyor. konuşma 1

hadi hepsini geçtim madem 3 temmuz'da direnişe geçtin 2013 senesinde fetö organizasyonuna sponsor olmaktan hiç mi utanmadın koç. 3 temmuz'da şikeyle işi çözmüştünüz ancak bu sefer istediğiniz kadar yaygara yapın başarılı olamayacaksınız.

link 2
  • yav artık kesin oldum bu fenerliler kesin akp ile aynı kafa yapısına sahip kesin . iki taraf da hep mağdurlar . iki tarafında ses kayıtları mevcuttur ve bunları inkar etmezler ama usulsüzdür der . iki taraf da liderlerine koşulsuz şartsız bağlıdırlar ve iki taraf da liderlerini eleştirmez eleştireni de beğenmez.iki tarafda zamanında kolkola girdiği şerefsizleri şimdi düşman ilan eder .bu böyle uzar gider ama ikiside cumhuriyetin kayıtsız şartsız bekçisidir yersen .
    ulan insan bir kendine sorar bakar düşünür.şike yap mağduru yat ,harcama limitini aş mağduru yat , saçma sapan adamlara para yedir mağduru yat , iş becereme başkasına yüklen dış güçlere yüklen. çık iki gaz alacak kelime söyle gaz al.saydıklarımın aynısı yapan bir topluluk daha var türkiyede onlarıda siz biliyorsunuz zaten
  • fenerbahçe son kaledir yıkılmaz !!!
hesabın var mı? giriş yap