şükela:  tümü | bugün
 • 15 temmuz sonrasi baslatilan cadi avi sirasinda sehir tiyatrolarindan anlamsiz ve sacma bir sekilde aciga alinan arda aydin'in baslattigi yeni proje. cuma gunu ( 2 eylul) ilk bolumu yayinlanicak. heyecanla beklemekteyiz.
 • counter strike tayfasının en sevdiği silahlardan biri.
 • dün itibariyle fragmanı yayınlanan şükela arda aydın programı. programın konukları 'bazıları üstüne alınmasın' (bkz: alın) hakiki tiyatro oyuncuları. hepsi çok meşhur (bkz: zeyno günenç) (bkz: hakan gerçek) (bkz: sezai aydın) (bkz: serdar orçin) ve fragmanı bile sıçırtmaya yetti. buyrunuz
  daha müreffeh bir türkiye bu adamların eseri olacaktır. (bkz: turgut özal)
 • zeyno gövenç* ile olan ilk bölümü bu akşam yayınlanmış olan program. o kadar başarılı ki diğer bölümleri sabırsızlıkla bekliyorum. çok güzel kafalar
 • her hafta sabırsızlıkla beklediğim, acaba bu hafta kim konuk diye merak ettiğim, muazzam, über keyifli iş. levent üzümcü ile olan son bölümü izledikten sonra programın süresi kısa gelmeye başladı bana. daha çok istiyorum. daha çok, daha çok.
 • kafası kendinden güzel program, youtube videolarını peşpeşe izledim. başarılı yapım. levent üzümcü bölümü burda
  counter strike'ta hani elinde avucunda bişey kalmaz da en son 3'ün 1'i ile dağıtmaya çalışırsın ya ortalığı öyle.
 • fikir kopya olsa da iş yapar. konukları sadece tiyatrocular arasından seçmeseler daha iyi olur.

  (bkz: zach galifianakis)
  (bkz: between two ferns)

  obama: https://www.youtube.com/watch?v=unw3xkhxieq
  justin bieber: https://www.youtube.com/watch?v=6xsei1jtr58
  brad pitt: https://www.youtube.com/watch?v=wnf-ztrhvgs
  jennifer aniston & tila tequila https://www.youtube.com/watch?v=scf-mcew7ig
 • sabah sabah güldüren youtube kanalı. zach galifianakis bok yemiş, bu daha güzel.

  (fikir kopya diyen arkadaşı da sahneden alalım lütfen. youtube'dan önce izlesene.com vardı, youtube'a da "fikir kopya olsa da girelim bakalım" diyor musun?)

  ek: parantezdeki örneğimde izlesene örneği muhtemelen yanlış ama youtube'u görüp "lan bizde xyz.com var?" dediğimi hatırlıyorum, belki timsah.com'du, belki de başka bir şeydi. hatta sonradan "youtube'da üstün flash teknolojisi kullanılıyorken xyz.com'da hala windows media player embed'leri kullanılıyor, youtube'un meşhur olması normal" mantığına ulaştığımı da hatırlıyorum.

  ek: altımdaki entry'den bana hakaret eden "eski" dostuma: bu entry'mi okuyup "youtube kopya" dediğimi anlamışsan bu maalesef benim değil, senin utanmanı gerektirecek bir durum olur.
 • bana göre komik olmamış ama beğeni toplayan youtube kanalı.

  bana göre olmamış çünkü bu ekipten daha yaratıcı bir iş beklerdim. zaten var olan bir formatı alıp aynısını sadece türkçe dilince sağlayınca maalesef kopya olmaktan çıkamıyor... (hele formatı bilenler için komik olamıyor çünkü espriler hafif kalıyor)

  (bu arada yukarıda youtube da kopya diyen bir entry var, vallahi ben böyle cahillik görmedim)