şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: 13)
 • iki yedeğin de oyuna dahil edildiği yeni bir atak taktiğidir.
 • (1+4) x (4+4)= 5 x 8= 40 yapar.
 • ilköğretimi tam anlamıyla mahvettiler, şu an iyiden iyiye eğitimi çökertiyorlar...

  diyeceksiniz ki arkadaş daha içeriğini bile bilmiyorsun amma ahkam kestin... 8 yıllık eğitim zorunlu oldu, inanın okullardaki çocukların yarısı okula zorla geliyor ve öğretmenler onların gönlünü hoş etmek zorunda kalıyorlar... doğru düzgün bir disiplin yönetmeliği yok... eleme yok... kazanma politikası var... ilköğretim çağındaki çocuklar ellerinde biber gazıyla okullara giriyorlar, zevkine... nasihatle eve gönderiyorsun... uyumlu davranış gösteren diğer öğrenciler de "skerim böyle işi deyip" zıvanadan çıkıyor...

  lisede işi gücü serserilik olan adamları sınıfta kontrol etmek zorunda kalındığında olacak şey ise tam bir faciadır... göreceksiniz... 16-18 yaş aralığında (eğitim zorunlu olduğu için hiçbir yaptırım uygulayamayacağın) 40 kişiyle uğraşılırsa olacak olan şey tam olarak bu...

  (iddia ediyorum, dayak yiyen/darp edilen öğretmen sayısında kesinlikle artış olacak)
 • pardon da 4. sinifta o meslek lisesini ogrenci degil ailesi secmis olur ancak. daha liseyi bitirmis olup ne olacagina karar veremeyen insanlar var ulkede, 4. sinifta sen cocuga meslegini sectirmeye kalkiyorsun. bak yapacagin o at yarisi sinavindan bahsetmiyorum bile. sbs denen o sikko sinavla bir nesli mahvettiniz zaten. aferin cok mantikli.

  tanim: sacmalik.
 • sekiz yıllık temel eğitimden ultra düzeyde fayda sağlanmış olacak ki, yetmeez 13 olsun deniyor.
  milli eğitim bakanlığına dilerim bir gün o tebeşirlerin tozunu yutan, o dağlarda çalışan biri gelir.
  o vakte kadar saldım çayıra... pardon saldım okula projeleri eksik olmayacak sanırım.
 • hicbir sey anlamadigim kanun teklifi. simdi 4. siniftan sonra meslek secimine yonelik bir secim yapiliyor deniyor. normal sartlarda meslek lisesi , imam hatip, askeri lise gibi ozel durumlar haric liseler zaten meslege yonelik egitim vermiyordu. simdi bu tercihleri yapacak olanlar o 2. +4'te neyin sinavina girip neyi kazanacak? sonra normalde bu 3. +4 luk bolumde yapilan lise sinavi yine aynen devam mi edecek, edecekse bu ortasinin anlami ne? hicbir sey net gozukmuyor.
 • hakan şükür'ün mecliste olduğunun kanıtıdır.
 • kız öğrencileri türbana sokmak için bir ülkenin eğitimine ne kadar sıçılabilirse o kadar sıçacak uygulama.
 • iktidar partisinin agac yasken egilir mantigiyla imam hatipleri dikkate alarak yaptigi duzenleme. 10 yasinda korpe beyinlerin bicimlendirilmesi, saflara katilmasi icin yapilan tipik bir sark kurnazligi. turk-islami hareketinin gelecege yapabilecegi en buyuk yatirim. ortadogu usulu toplum muhendisligi.

  gelecege not: bir iki yil icinde imam-hatiplerin adi degistirilir, daha cazip bir isimle muhafazakar insanlarin ilk tercihi haline getirilir. cocuklarin hur iradesiyle kendi dusuncelerinin olusturmasi dolayli yoldan onlenir. gerisi de gelir zaten.

  (bkz: hedef 2023)
  (bkz: asr-ı saadet)
  (bkz: altin nesil)

  son olarak; (bkz: dincilerin ahlaksız olması).