şükela:  tümü | bugün
  • bir uçak dolusu batum/hopa yolcularının maruz kaldığı rezalettir. dün saat 14.00 uçağına bindik, kemerlerimizi bağladık pilotun kalkış anonsunu duyacağımızı zannederken batum’daki rüzgar nedeniyle uçuşun iptal olduğu anonsu geldi.buraya kadar söylenecek bir şey yok, meteorolojik bir durum bizler uçaktan indirildik yaklaşık iki saat boyunca trabzon uçaklarına yönlendirileceğimiz söylendi , batum’a gideceklerin sınırı kendi geçmek zorunda kalacağı iletildiğinde de çözeceğiz efendim cevapları aldık.uzun bekleyişten sonra bizleri otele götüreceklerini ve sabah erken saatte batum’a ek sefer kaldıracaklarını söylediler ve ötele geldik , sabah 11’de lobide olmamız gerektiğini otele gelince duyduk ve sabah erken bir uçağa alınamayacağınızı anladık ama olumlu düşünmeye çalışıp 14.00 uçağıyla gönderirler belki dedik . biraz önce lobiye geldiğimizde batum uçağında yer olmadığı için isteyenleri trabzona’a göndereceklerini söyledi resepsiyon görevlisi, yani bir yetkili bile gelmemiş bilgi vermeye. uçakta bu kadar insanı alacak yer olmadığı dünden belli değil miydi ? bize dürüst davranıp adam gibi açıklama yapsalar ben şu an sabiha gökçen’den uçağa binmiş olacaktım, ardından da 4 saatlik bir karayoluyla evime ulaşabilecektim ve otobüs saatini kaçırmayacaktım. şu anki durum ise saati bilinmeyen bir uçak , ve hopa’dan artvin’e olan araba saatleri kaçmış olacağı için eve nasıl gideceğimin belli olmadığı bir durumdayım. bugün işe gidememek de cabası.
    edit: bu konuyla ilgili yasal olarak haklarım nelerdir , bilen sözlükçüler yeşillendirirse çok sevinirim.
  • rezalet puanım 10 üzerinden 7. can sıkıcı bir durum allah sabır versin.