şükela:  tümü | bugün
  • ayşe arman'ın bugün haber yaptığı yaratık. karısı 4. evre kolon kanseri ile savaşırken, hastanede baygın yatarken herif kendi öz evladına tecavüz ediyormuş. tam 1,5 sene... çocuğun kuyruk sokumunda kalıcı hasar var. anneye de tecavüz etmiş hatta kanserin ilerlemesine tecavüzler sebep olmuş olabilir bile deniyor. ve ne olmuş bilin bakalım? siz bilmeden ben söyleyeyim, salıverilmiş. üstelik polis kadına fırça atmış "kocana iftira etme" diye. 6 yaşında bir çocuk cinsellikle ilgili ne bilebilir de öyle detaylar verebilir diyorlar. (burayı eleştiri üzerine editledim, adam tabii ki salınmış, tahmin edersiniz diye düşünüyordum, tahmin edemeyenler varmış. ben de yazdım, bir daha yazayım, büyük harf olsa büyük yazardım adam salıverilmiş).

daha fazla detay yazamayacağım çünkü tamamını okuyamadım. ama belki medyada yeterince ses getirirse bir umut gereği yapılır diye başlık açıyorum.

http://www.hurriyet.com.tr/…daki-oz-kizina-40742451

edit: “ayşe arman yazdığı için inanmıyorum” diyenler var. açıkçası çok fazla kaynak yok, tek kaynak ayşe arman sanırım. ben de normalde 3-4 değişik yerde görmesem inanmam ama avukatın ismi verilmiş, umut çiftçi, antalya barosundan. ya yanlışsa diye düşünüyorsunuz, haklısınız. ben ya doğruysa diye düşünerek paylaştım. merak eden kolaylıkla ulaşıp öğrenebilir. açıkçası bana haberi okumak ve buraya yazmak bile çok zor geldi, 1,5 yaşında kızım var, soruşturup daha fazla detay duyacak gücüm yok. ama biri sevabına arayıp öğrenir beni de aydınlatırsa sevinirim. suizan varsa da editler, özür dilerim.
  • ıslah edilmesi mümkün olmayan bir kanıbozuktur. daha önce bu suçu işleyip de ceza almadıysa yine şerefsizlik yapar. umarım müebbet yer demek isterdim ama burası türkiye.

sivil toplum örgütlerinin anneyle kıza sahip çıkması çok güzel. sivil toplum böyle şeyler için var.
  • (bkz: duyan da zanneder ki ülkede sadece tecavüz oluyor)

evet genel de olan bu.
    evliyasını siktiğimin piçi.
  • adam değildir o, namussuz arsız şerefsiz bir pislik.

hadım mış.. penisini kesip yedirirseniz hadım edilmesine razı olurum ama onun cezası belli..

(bkz: idam)
  • başlıkta adam diye sıfatlandırılan orospu çocuğudur.
  • kuzey korenin yaptığı gibi bunları diri diri yakacaksın ibreti alem olsun diye. yine onların yaptığı gibi bu haberi sürekli yayınlatacaksın ki başkalarını da ders olsun götleri korksun diye. hadım falan küçük bir ceza bunun yanında acılar içinde ölmeli ... bunun yok bilmem ne hastalığı yok psikolojik rahatsızlık falan hiç bir şekilde bahanesi olamaz
  • (bkz: tek yol hadım) değil, (bkz: tek yol infaz) bence. bana mı öyle geliyor bilmiyorum, ancak eşi kanser olup hastanede yatarken 4,5 yaşındaki kızına tecavüz eden birinin vicdanı yok demektir. vicdanı olmayan biri doğruyla yanlışın kararını veremez - bugün kendi kızına, yarın senin kızına. yaşaması için bir gerekçe var mı hakikaten?
  • aklima gelenleri ve hissettikleri yazamiyorum. bugun okudugum 2.haber ki ilk haber de fiziksel olarak verilen zarari bir bir yazmislar. gozlerim doldu. bu kadar buyuk acilar yasatan bu mahluklara kesinlikle idam cezasi verilmemeli. cunku bu durumda idam cezasi, odul olur. anlatamasam da anladiniz.
  • böyle adami dünyaya getiren anne baba da suclu. hadi dünyaya getirdin sen oglunun nasil piç oldugunu bilmiyor musun? evlenince duzelir mantigi artik son bulsun birileri evlenmenin tüm pislikleri gidermedigini anlasin artik. boyle zihniyetin...

kadin kim bilir neler cekti de kanser oldu. o cocuk ileride onarilmasi imkansiz psikolojiyle yasayacak.

allah belanizi versin ya. idam icin ne bekliyorsunuz ne!