şükela:  tümü | bugün
  • ah, vah, tüh nidaları ile bozmaya çalışıyor olabilirsin. ama yine de bir kenarda dursun derim ben.

don’t panic, herşey kontrol altında :)
  • benim.

bir kere çıktıysa bir daha çıkar tezime güveniyorum.
  • seçimi beklesin.
  • kötü bir noktadan alım yapmış kişidir. sabrederse zarar etmeyecektir.
  • doviz birikimi yapanlarin bugun alip ertesi gun bozdurmadigini dusunursek, yilsonu piyasalarda 6.50 fiyatlanan dolardan zarar etmeyecek eksidir.
    ayrica bunun gibi 40 baslik acildi, doymadiniz kendinizi got etmeye.
  • eşe-dosta ve sözlüğe karşı ''dolar gördüğü yeri unutmaz'' felsefesi ile avunan ama kendi başına kaldığında ''ulan ekşici çakma ekonomistler hani lan dolar 6 lira olacaktı şerefsizler'' diyen, zarar etmeden dolardan çıkmak için kaç ay bekleyeceğini kara kara düşünen huzursuz ekşicidir.
  • yatirimda genel kural sudur: yatirim yaptigin maldan, aldigin fiyatin altina dustugunde zarar etmezsin, mali paraya donusturdugunde zarar edersin. o yuzden elinde dolar varken kactan aldiginin bir onemi yok, elbet birgun yukselecek.
  • keşke dolar 2,90 a düşsün de ben zarar edeyim diyen, vatanını milletini kendi çıkarlarından daha çok düşünen adam gibi adamdır.
  • bir yandan dolar artıyor diye yaygara koparıyor diğer yandan da avuçlarını ovuşturuyor.
  • al-sat yapa yapa parayı vurmuş, ama en son aldıktan sonra satamamış kişidir. bekleyeceksin.