şükela:  tümü | bugün
  • içimden bir ses bana ilk günden beri bu adamın masum olduğunu söylüyor. bu adamın cemaatçi olmadığını düşünüyorum. inşallah da öyle çıkar.

ifadesi için buradan
    http://www.hurriyet.com.tr/…ke-olseydim-de-40540524
  • iyi de neden hiç bir üst düzey komutan bu adamın ifadesini tasdik eder biçimde ifade vermiyor?

ömer halisdemiri şehit eden tim için bile sitayiş içeren ifadeler varken, hiç bir allah kulu buna dair olumlu birşey söylemedi.

söylenen iyi polisi oynadığı, fetullahçı olmadığı için darbenin halkı iknaya dönük yüzü olabileceği gibi şeyler. ki herkesin derdest edildiği o gergin ortamda gayet rahat tavırlar gezmesi durumu da var.
  • 1980 de postallar altında ezilen solcu insanlar bile bu adamın suçsuz olduğunu düşünüyor olabilirken gerisini siz düşünün.

ne yazık ki kendini hükümete peşgeş çekmiş üst düzey komutanlara sahibiz.
  • adil öztürk-hulusi akar pazarlığında kurban gitmiş olduğunu düşündüğüm komutanın ifadesi.
  • son ifadesiyle, akincilar ussune gitmeden mehmet partigoc'e acilan telefonlar meselesine de aciklik getirerek sucsuz olduguna iliskin kanaatimi pekistirdi. eger soyledikleri, ne oldugunu anlamak icin sirayla aradigini soyledigi yerler gsm kayitlariyla dogrulanabiliyor ve partigoc'e ulasamadigi ilk uc aramanin suresi ifadeleriyle ortusuyorsa, hakkinda suphe uyandirici kayda deger bir konu kalmamis oluyor bence.