şükela:  tümü | bugün
  • yaklaşık bir saattir trafik içerisinde debeleniyorum. ankara'dan edirne'ye doğru seyir halindeyim fsm gişeleri geçtim fakat yolun hem ankara hem de edirne istikametinde trafik polisleri kademeli olarak trafiği durdurup mevcut olan yoğunluğun önüne geçmeye çalışıyorlar. halbuki bu yapmış oldukları hareket trafiği olumlu yönde etkilemekten ziyade, adeta içerisinden çıkılmaz bir hale soktu. kilometrelerce araç kuyrukları oluşmuş durumda yakıtları biten araçlar mı trafik polisleri ile tartışılanlar mı ne ararsanız var.

trafikte olan herkese sabırlar diliyorum.

birazdan rezaletin resimlerini yükleyeceğim. resmen istanbul bitmiş durumda.

edit: büyük protestolar başladı herkes bir yandan kornalara basıyor tam bir kaos hakim şu anda.
  • avrasya tunelinde her zamanki gibi pahali ve rezil bir trafik var. tunelin icinde yigilma olmasin aman tunel cikisi yogun diye hem polis serit daraltiyor hem dort gisenin sadece ikisi calisiyor. beceremeyecektiniz neden yaptiniz?
  • 45 dakikada zincirlikuyu'dan 1. köprüye gelemedik. neyse ki istanbul'un kadir abisi var.
  • çok açık ve net, senin ben ta aq şehir gibi.
  • şuradan takip edilebilecek rezalet: https://www.instagram.com/yandex_yorumlari/
  • istanbul'dan siktirip gittigime bir daha sevinmeme sebep olan trafik. sadece izinden izne gezmeye geliyorum. su anda havuzdan cikip dusumu aldim martilari dinliyorum.

carsamba gecesi gebzedeki kazaya denk geldim korfezden sehre giris iki saat surdu.

bu sehirde yasayana mustehak. begenmeyen yallah az gelismis bir anadolu sehrine.
  • yesilyurt'tan sirkeci'ye yaklasik 2 saatte geldik, en az 1 saat iskelede bekleriz gibi görünüyor. harem'den eve de artık kısmet. bır kez daha araba kullanmayıp sadece metro ve deniz ulaşımı kullanmakla ne kadar haklı olduğumu anladım.
  • kurtköy - üçüncü köprü bağlantı yolu açıldığından beri o noktada avrupa yönünde trafik var. trafik 17:20 gibi başlıyor. yol yapım çalışması varken 2 km trafik olurken yol açılınca 15 km trafik oldu.
    inşaat, yol veya trafik mühendisi değilim. ancak mantıken yol bitince trafiğin azalması gerekmez mi?

sizin hiç aklınız yok mu? tem'e katılımdan 2 km sonrasına sapak konur mu? tüm tırlar kamyonlar sağa yığılırken kurtköyden bağlananlar sola kaçmaya çalışıyor. trafik oluyor.
  • yoğun saatlerde araba kullanmadığımdan beni etkilemeyen rezalet.
    zira ne zaman yoğun saatlerde araba kullanmaya çalışsam bu şehirde yaşanmaz diyorum. böyle güzel.

metrobüs,metro,vapur işimi görüyor. ara hatlarda da sıkıntı yoksa değmeyin keyfime. fakat yine de bi messi değil. işte büyük şehirde yaşamanın dezavantajları ne yapcan.

ya bu deveyi güdersin, ya da bu diyardan gidersin. basit.
  • edirne yönünde her üst geçitte polis arabası var. 500 metre arayla da sağda polis arabaları görüyorum. bir tane de zırhlı araç gördüm. muhtemelen bir istihbarat aldılar, birilerini arıyorlar.