• avrasya tunelinde her zamanki gibi pahali ve rezil bir trafik var. tunelin icinde yigilma olmasin aman tunel cikisi yogun diye hem polis serit daraltiyor hem dort gisenin sadece ikisi calisiyor. beceremeyecektiniz neden yaptiniz?
  • kurtköy - üçüncü köprü bağlantı yolu açıldığından beri o noktada avrupa yönünde trafik var. trafik 17:20 gibi başlıyor. yol yapım çalışması varken 2 km trafik olurken yol açılınca 15 km trafik oldu.
    inşaat, yol veya trafik mühendisi değilim. ancak mantıken yol bitince trafiğin azalması gerekmez mi?

sizin hiç aklınız yok mu? tem'e katılımdan 2 km sonrasına sapak konur mu? tüm tırlar kamyonlar sağa yığılırken kurtköyden bağlananlar sola kaçmaya çalışıyor. trafik oluyor.
  • yesilyurt'tan sirkeci'ye yaklasik 2 saatte geldik, en az 1 saat iskelede bekleriz gibi görünüyor. harem'den eve de artık kısmet. bır kez daha araba kullanmayıp sadece metro ve deniz ulaşımı kullanmakla ne kadar haklı olduğumu anladım.
  • edirne yönünde her üst geçitte polis arabası var. 500 metre arayla da sağda polis arabaları görüyorum. bir tane de zırhlı araç gördüm. muhtemelen bir istihbarat aldılar, birilerini arıyorlar.
  • istanbul siktirip gittigime bir daha sevinmeme sebep olan trafik. sadece izinden izne gezmeye geliyorum. su anda havuzdan cikip dusumu aldim martilari dinliyorum.

carsamba gecesi gebzedeki kazaya denk geldim korfezden sehre giris iki saat surdu.

bu sehirde yasayana mustehak. begenmeyen yallah anadolu sehrine.
  • maslak girişi öncesi, hemen tünel çıkışı polis 2 şeriti kapatmış. muhtemelen bilmediğim bir devlet büyüğü bir yerlere rahat gidebilsin diye milleti iş çıkışı yollarda kepaze ettiler. burayı okuyan bir devlet büyüğü varsa. tabandan bir tavsiye. böyle böyle kendinizden soğutacaksınız milleti. sizin bu yaptığınızı 40 fetocu uğraşsa yapamaz. ilk defa hayatımda polisin kornalarla protesto edildiğini gördüm.
  • rte nin yildizdaki açılışa katılımı nedeniyle artıp kimileri için rezalet olmuş trafik. protokol trafiğine ilk defa mı takilmislar?
  • yoğun saatlerde araba kullanmadığımdan beni etkilemeyen rezalet.
    zira ne zaman yoğun saatlerde araba kullanmaya çalışsam bu şehirde yaşanmaz diyorum. böyle güzel.

metrobüs,metro,vapur işimi görüyor. ara hatlarda da sıkıntı yoksa değmeyin keyfime. fakat yine de bi messi değil. işte büyük şehirde yaşamanın dezavantajları ne yapcan.

ya bu deveyi güdersin, ya da bu diyardan gidersin. basit.
  • 2,5 saat bakırköy halkalı
hesabın var mı? giriş yap