*

şükela:  tümü | bugün soru sor
 • iddialara göre örtbas etmeye çalışıyorlarmış...

  şu chp'nin işleri de hep böyle... bir tane doğru işleri yok...
 • başka kaynak yoksa kesin yalandır.
 • göçük değil kraterdir.
 • göçük değildir metro çalışmasıdır.
  kaynak
  metro çalışmasından daha çok kratere benziyor.
 • vatan ayinlerinin yine algı yaratmaya çalıştığı olay.

  geçtiğimiz günlerde 3. havaalanına düşen meteor kaynaklı bir çökmedir.
 • bugun elimizden gelen yalan haber kaynaklı eleştirimizi ve kötülemimizi de yaptıl elhamdülillah. cidden bu solcular ne moka yararlar başka.

  not: burada bahsedilen amerikancı solcu müsveddeleridir, gerçek solcu vatanseverdir nihat genç gibi.
 • ilave şaft o şekilde mi açılır dedirten çukur.
  destekleme yapılmadan, akmalara karşı korunmadan bu şekilde şaft açıldığını da ilk defa gördüm.
 • allahin emriye olmustur. sorgulayan diniz, kafir, vatan hainidir.

  edit: gofret beyinliye bak, kaynaga gel demis. comar kardesimize gore haberin guvenirligini teyit etmek icin, haberin kaynagi yeniakit olmasi gerekirdi.
 • orası maden sahasıydı ve havaalanı inşaatına başlamadan önce uzun süre dolgu ve tesviye işiyle uğraştılar. her tarafta çukurlar, göller vardı madencilerden kalan. oraları kurutup doldurdular, yol çalışmasındaki toprak malzemeyi presledikleri gibi bastırdılar oraları. doğru yapılmamışsa veya yer altında başka bir aksiyon varsa bundan sonra da çökmeler olabilir.

  edit: ulukayin isimli çaylak arkadaşın eklememi istediği bilgi:

  "abim 3. havalimanı projesinin başlangıcından itibaren lojistik alt müteahhit şirketinde operasyondan sorumlu personel olarak çalıştı. bu şirket istanbul'un çeşitli yerlerinden getirilen dolgu malzemeleriyle önce var olan sayısız göl ve göletleri doldurmaya çalıştılar. ne zaman abimle konuşsam, aklı olan 3. havalimanından kalkan yahut inen uçağa binmez, çevre taraflarında oturmaz derdi. doldurmaya çalıştıkları göl ve göletlere yığdıkları kayalar sürekli çöküyormuş, bunun akabinde işler ve tüm hesaplamalar sil baştan yapılıyormuş. kesilen ağaçlardan ötürü, doğal arenası olan o yaşam alanı yüzünden hayvanlar (vahşiler dahil) çevre yerleşim yerlerine sürekli saldırıyormuş. özellikle 3 ve 4. pistin çok tehlikeli olduğundan bahseder sürekli. abim günde ortalama 2-3 insanın (işçinin) çeşitli sebeplerle (isg'nin yetersizliğinden dolayı) hayatını kaybettiğini söyler. özellikle şantiye yollarının hiçbir denetime ve güvenlik önlemlerine tabi olmadığını söyler. en çok ölümlü yahut ağır yaralanmalı iş kazasının gece saatlerinde gerçekleştiğini, bunun esas büyük sebebinin 3. havalimanının 7x24 saat mantığıyla en erken sürede bitirmek için devlet, tüm şirketlere çok büyük baskılar yaratmasıymış."
 • göçük görünce aklıma yeni kasa honda civic ler geldi.