• abd'li iki bakanın mal varlıklarına el konulacağının bildirilmesi ile gerçekleşendir.

https://www.sozcu.com.tr/…kollari-kongresi-2557185/
  • mütekabiliyet.
  • şimdiye kadar siyaset tarihinde eşine benzerine pek de rastlanmamış gariplikte tırmanan salvolar silsilesi.

bana göre halkbank genel müdür yardimcısını aldıkları gün, incirlik kozunu masaya sürebilmeliydik. bir kereden bir şey olmaz dersen, sapkını cesaretlendirirsin. süleyman şah'ı bir gecede kaçıracağımıza, orduyu süleyman şah'a göndererek, suriye'yi bıçak gibi ortadan ayırıp, aktör konumuna geçebilirdik. bam bam bam...bir allahın kulu da sesini cıkaramazdı.

kararlı ve özgüvenle verilen bir cevap olmamıştır. poker masadında şu an amerika elimizi görüyor. hiç bir anlamı yok şu verdiğimiz cevabın. aksine kararlılığımızı ve kredimizi tüketiyoruz. bu aralar bir çin ziyareti ilaç gibi gelebilirdi.

mustafa kemal atatürk rehberimizdir. izinden git yeter..
  • siz siz olun abd'ye tepki vermeyin.
    iki gün sonra bunlar iyi olur, rte çıkar der ki '' bana ne! aklınız var fikriniz var. tepki verirken bana mı sordunuz?'' der, siz kalırsınız ortada!
  • “ne notası müzik notası mı veriyorsunuz” diyen kişiden gelen samimiyetsiz yaptırımdır.
  • amerikada bakanlarımızın "mal varlıgı" dondurulmus.
    amerikada kac ayakkabı kutusu var sorusunu akıllara getiren yaptırımcık.
  • erdoğan tarafından "abd'nin içişleri ve adalet bakanlarının türkiye'deki mal varlıklarını donduracağız. arapların güzel bir sözü vardır 'men dakka dukka' (eden bulur)" sözleriyle ilan edilen yaptırımdır.

böyle bir mizansen, kayıkçı kavgası sezinlemeye başladım sanki. hatırlarsanız bir zamanlar densiz hollanda'nın, aile ve sosyal politikalar bakanı fatma betül sayan kaya hanımefendimize yaptıklarını hatıra getirmiştir. utanmadan 'ilerlerseniz vururuz' deyip namluya mermi sürmüşlerdi. ah bu dıj güjler.
  • doların bu hafta 6 lirayı bulması ile sonuçlanacaktır.
  • bu iki bakanın ülkemizde herhangi bir mal varlığının olduğunu düşünmüyorum.

ancak abd'nin türkiye'de bir çok mal'ı olduğunu biliyorum, görüyorum.
  • milenyumun üzerinden 18 sene geçmiş; halen sözcü linki verenleri göstermiştir. kapatmıyorum ulen adblock'u. okumuyorum haber falan. cahil kalıcam ben. cahiller hep mutlu, bak akp seçmenine. oh be!
hesabın var mı? giriş yap