şükela:  tümü | bugün
  • 7-8 ay önce karşı komşum dairesinden taşındığında sözleşmesini feshetmek için ayedaşa gidiyor feshediyor. nasıl oluyorsa ayedaş hiç alakam olmadığı halde benim sözleşmemi feshediyor. sayaca herhangi bir mühür vurulmuyor. bende normal hayatıma devam ediyorum. faturalarım otomatik ödeme talimatında olduğu için sözleşmemin feshedildiğini farketmiyorum. 8 ay sonra bana kayıp kaçak yazısı geliyor. ve elektriğim kesiliyor. işi gücü bırakıp ayedaşa gidiyorum. tahliye nedeniyle sözleşmeniz feshedilmiş, kim feshetmiş sözleşmeyi ? siz.ben daireyi tahliye etmedim herhangi bir imzam varmı ? yetkili cevap veremiyor geveliyor. iş uzamasın diye ne yapılması gerektiğini soruyorum tekrar sözleşme yenilecek neyse eski depozitoyu alıp yeni sözleşme yapıldı depozitoyu yatırdık elektriğimiz açıldı. 7-8 aylık kaçak kullanımıda cezalarıyla paşa paşa ödedim durup dururken. bittimi bitmedi bu sefer ayedaş benim sayacımı yeni taşınan karşı komşumun adına yapıyor onunkini bana. çapraz oluyor sözleşmeler. bunu öğrendiğimizde müsait bi ara gideriz sen benim faturamı öde ben seninkini ödeyeyim diye anlaştık bir müddet böyle devam ettik. müsait bir zaman olunca gittik elimizde saha araştırma formu düzeltmelerde forma yazılmış teknik ekip tarafından. ayedaş yetkilisine durumu izah ettik düzeltmelerin yapıldığını sorunun ortadan kalktıgını söyledi bizde mutlu mutlu evimize döndük. bitti mi bitmedi karşı komşum işi gereği başka semte taşınmak zorunda kaldı. ayedaşa gidiyor sözleşmesini feshetmeye feshediyor. geliyorlar yine benim elektriğimi kesip sayacımı mühürlüyorlar. 186 yı 50 kez aramama ragmen sahada yer alan ekiplerin geleceğini belirtiyorlar 3 gündür elektriğim kesik dolabımdaki gıdalar artık bozulmaya başladı. her aradıgım 186 yetkilisi efendim kayıt oluşturuyorum diyor ben artık kayıt oluşturmayın benim sorunumu çözün diyorum efendim beklemekten başka çareniz yok. vs.. bir kurum bukadar ciddiyetsiz, vurdumduymaz, iş bilmez olamaz. aradığım yetkiliye diyorum ben bu konuyla alakalı şikayette bulunmak istiyorum muhatap yok. şuan cinnet halindeyim sayacımın üstünde kocaman adım yazıyor bunu görmeyen ayedaş personelininde.... ayedaşınında... elektiğininde...