şükela:  tümü | bugün soru sor
 • trabzonspor'un 51. kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında 4 ağustos cumartesi günü atatürk olimpiyat stadı’nda saat 19.00’de düzenlenecek müsabaka.

  23 temmuz'da piyasaya çıkacak biletlerin fiyatları 30-40-100 tl.
 • muhtemelen ankara'da olduğum için gidemeyecek olsam da, belki bir vesile olur son anda istanbul'a atarım kendimi diyerek biletimi dün aldığım maç.

  sonuçta uzun zaman oldu olimpiyatta maça gitmeyeli. her ne kadar arabayla girişi ve çıkışı yüzünden "zulümpiyat" olarak akıllarımızda kalsa da güzel oluyor; bir şölen, festival havasında geçiyor böyle maçlar.,

  hem sezon öncesi takımın son durumunu, yeni transferleri görmek, hem binlerce trabzonspor sevdalısının gurbette bir araya gelmesi bile başlı başına yeterli bir sebep maça gitmek için. millet tepki göstermiş neden diye ama bence gayet yerinde bir organizasyon, eskiden yarı yarıya bilet ayrıldığı dönemlerde tıklım tıklım dolardı trabzonspor'a ayrılan kısım inönü, sami yen ve kadıköy'de. zaten bu kadar trabzonsprlu varken istanbul'da, her sene bir hazırlık maçı yapılmalı sezon başı istanbul'da da.

  hatta iyi bir organizasyonla tüm trabzonsporluların ailelerini, çoluk çocuk alıp geleceği bir şölene, bir şenliğe çevrilmeli maçtan önceki faaliyetler, yöresel lezzetler, müzikler, folklor oyunları ve konserlerle. ki zaten böyle bir organizasyonda 50-60bini bulmak hiç zor değil ama yarın muhtemelen 20-25 bin seyirciyi ancak bulacak.
 • sevdamıza kavuşacağımız maç.

  keşke dolmabahçe ya da seyrantepe ayarlanabilseydi. çok kötü yerde. ama gitmemek olmaz!
 • gitmeyelim diye maç yeri dağ başı olarak seçilmiş maç.
 • giresunlu olarak +1 verdiğim karşılaşma. insanlar doğuda toplanmış gözüküyor. batıda ise daha az taraftar var. kale arkalarıysa kapalı zaten. olimpiyat stadına rağmen güzel bir atmosfer olacağa benziyor.
 • utanç verici bir saygı duruşu skandalına sahne olan maç...
 • yemin ederim utanç tablosu.hazırlık maçında dost takımın marşını ıslıklamak?
 • bir trabzonspor taraftari olarak saygi durusu esnasindaki isliklamaya anlam veremedim. amac terörü protesto etmek olsa gerek ama daha cok saygi durusunu ve saldirida hayatini kaybedenleri protesto ediyorlarmis gibi göründü. yemin ediyorum hicbir takimin taraftarinda kafa yok ya.