şükela:  tümü | bugün
  • evet. dyson musteri hizmetleri berbat ve yedek parca temini daha da berbat. benzer sorunlari animal pro serisnde yasadim. kirilmamasi gereken parca kırıldı. parcanin gelmesi 2 ay surdu. sanirim yuruyerek falan geldi kendiliginden.
  • süpürge dediğin aletin ömrü 2 yıl. bu süre için 4-5 bin vermek!!!

dyson bir ara düşünmüştüm iyi ki almamışim. bu paralara zaten alınamaz şu an orası ayrı. lakin yuhlar olsun.
  • rezilliktir.

ama bu turkiye’ye ozel ne yazik ki. klasik turkiye’ye gelen her uluslararasi sirket boka donusuyor.

aynisi yurtdisinda bir akrabamin basina geldi biz tatildeyken, 2 gunde yolladilar yedek parcayi.

ellerinde yedek parca yokmus, yersen.
  • sattıkları ürünün arkasında bu şekilde durmalarına inanamadım. berbat bir satış sonrası hizmet rezaleti.

rezalet puanım : 10/10.

not : tam 13 yıldır aynı dyson süpürgesini kullanıyorum. bugüne kadar 1 kere bile servise gitmedi. "süpürgenin ömrü 2 yıldır" önermesi benim açımdan hiç doğru değil.
  • dyson’dan beklenmedik performans. bu kadar para vermeye değmiyor demek ki. fakir, arzum falan alın aq. kalan parayla tatil yaparsınız. 10/10 rezalet.
  • ya acaba bu markaların türkiye satışları mı böyle? dünya genelinde epey tercih edilen bir marka, bu modeli de çok satan ve çok begenilen bir model.
  • bundan 7-8 ay kadar önce mediamarkt ve farklı noktalarda dyson araştırmalarım olmuştu. kendilerine ait internet sitesinde ve kendi mağazalarında mediamarkt'teki fiyattan daha pahalı satıyorlardı.

bizzat mağazaya bu durumu sordum, "siz direkt kendi ürününüzü satarken, aracı bir firma sizden aldığı bir ürünü sizden nasıl ucuz satabiliyor" diye, pek cevap verememiş, açıkça olmasa da üstü kapalı olarak, servis zamanlarında onlara hizmet verilmiyor sadece dyson türkiye'den alınan ürünlere bakılıyor, demişti.

duruma bakılırsa, kısmen de olsa bir tutarlılık var.
  • rezalet gibi rezalet.
    15 yıldır aynı süpürgeyi kullanıyorum. bir kere bile servis yüzü görmedi.
    dyson almayı düşünmüştüm. iyi ki almamışım.
  • az bile yapıyorlar, millet birbirinden görüp gaza gelip, gösteriş uğruna saldırıyor uçuk fiyatlarla bu markaya. karşılığında aldığın hizmet/servis koca bir 0

dyson gibi uluslararası markaların türkiye temsilcileri diğer markalar da da olduğu gibi sınıfta kalıyor, sırf bu sebepten ducati marka motor almıyorum.

3 ay beklemek nedir? rezalet gibi rezalet!
  • eğer bu kadın astım olursa sorumlusu dysondır. kadın 1 buçuk aydır evi süpürmüyormuş. gerçekten iyi sabır. dyson öldürmezse pislik öldürecek.
80 entry daha