• eğer bu kadın astım olursa sorumlusu dysondır. kadın 1 buçuk aydır evi süpürmüyormuş. gerçekten iyi sabır. dyson öldürmezse pislik öldürecek.
  • yaklaşık 10 yıldır dyson (hem el süpürgesi hem normal süpürge) kullanan biri olarak oldukça şaşırdığım rezalettir. çünkü dyson markasını daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma olarak biliyorduk.

ama şu bir gerçek ki normal süpürgesi her ne kadar 10 yıl taş gibi çalışıp hiç sorun çıkarmasa da el süpürgesi 3 yıl sonra ağlamaya başlıyor ve genelde dördüncü yılı göremeden bataryası bitiyor. bizimki de aynı kadere mahkum oldu, dyson'ı aradık ve pil için 3000 lira gibi bir fiyat çıkardı sağolsun. yenisi 4000-4500 civarında olduğu için de siktiri çektik makineyi de kaldırıp çöpe attık, yerine robot süpürgelerde şansımızı deneyeceğiz.

rezalet ise 10 üzerinden 10'luk bir durum.
  • rezaletin bayrak taşıyanıdır.

dyson kablosuz süpürgeler ile ilgili binlerce kronik tetik ve batarya problemi şikayeti okuduktan sonra işte tam da bu yüzden dyson değil de philips'in daha iyi özelliklere sahip ve yarı parası olan kablosuz süpürgesini aldım.

aylardır koca dubleks evi o kadar iyi süpürüyor ki, en ufak bir tıklama bile olmadı. mağdur yazar arkadaş dyson'ı iade etmeyi başarabilirse(!) kendisine önerimdir.
  • rezalet gibi rezalet. batarya yedeğin yoksa satmayacaksın o malı arkadaş. adamı niye mağdur ediyorsunuz olm. en fazla 1000 liralık batarya için yaptığınız çakallık yüzünden 5 kişi almaktan vazgeçse 20 kaat yapar. benim aklım almıyor bu satış sonrası hizmet eksikliğini. vur kaçcı mısınız aq ? git arkadaş tüketici heyetine, arabulucu vs uğraşsın dursunlar götelekler.
  • garantisi bitmek üzere olan animal pro ürününün bile parçalarını 5 kuruş istemeden gönderen firmaya ait kargo gönderim süresi ile ilgili şikayettir.

onlarca markanın satış sonrası ile muhatap oldum bu zamana kadar, dyson kadar müşterisine kıymet vereni görmedim, kusura bakmayın.
  • katıksız bir rezalet...
  • dyson türkiye diye bir oluşum olduğunu sanmıyorum. esnafın biri grey market tarzı ithal edip keriz silkeleme hesabıyla fahiş fiyattan geçirmiş geçmiş olmalı. servis vb hak getire doğal olarak.

daysın değil dayasın olmuş yani.

neyse, olan olmuş ama media markt'ın da satıcı olarak yasal sorumluluğu var. yasal haklarınız araştırınız. biraz zahmetli bir yol ama aldığınız yere iade edebilirsiniz.
  • tam dikey süpürge alma arefesinde biri olarak kızgınlıkla okuduğum çok şaşırdığım rezalet. başka marka dikey süpürgelere bakacağım artık. o kadar para verip çalışmayacaksa ne anladım o işten
  • tanrım keşke olsan, beddua ederdim...
  • dyson kablosuz süpürge ile aynı sıkıntıyı, iş yerinden bir arkadaşım da yaşadı. şu anda 6 ay falan oldu herhalde batarya gelmeyeli. anlaşılan ürünün bataryası sıkıntılı. bir üretim hatası mevcut. buna göre davranıp yedeğini her zaman servislerinde bulundurmaları lazım.

bir de, şarjlı süpürgeye o kadar para verilmez aplacım. 500 liraya aldığın da, 5000 liraya aldığın da, 2-3 sene içinde batarya ister. ve bataryalar, her zaman garanti kapsamına girmez.

geçmiş olsun.
hesabın var mı? giriş yap